d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přes Jakej Program Delate Bannery > :d Prozradte
Prev12345611Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 14 2008 11:01am
Quote (otko @ Fri, 14 Mar 2008, 17:43)
sux


U

Karbec > chuck norris
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 11:03am
Quote (st3pix @ Fri, 14 Mar 2008, 19:01)
U

Karbec > chuck norris


UR SEKSI!!1
e: jdu do kina, bb

This post was edited by Karbec on Mar 14 2008 11:03am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 14 2008 11:06am
Quote (Karbec @ Fri, 14 Mar 2008, 18:03)
UR SEKSI!!1
e: jdu do kina, bb


j, víš co tam nemáš dělat! )
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 11:08am
ja to vsechno vyresim .. kdo mi udela Sign aby tam byl naruto nebo sakura a napis Nipik nakej hezkej dostane odeme 5 fg ^^
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 14 2008 11:11am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 18:08)
ja to vsechno vyresim .. kdo mi udela Sign aby tam byl naruto nebo sakura a napis Nipik nakej hezkej dostane odeme 5 fg ^^


za 5 fg ani hero nedělá pvm...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 11:11am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 19:08)
ja to vsechno vyresim .. kdo mi udela Sign aby tam byl naruto nebo sakura a napis Nipik nakej hezkej dostane odeme 5 fg ^^


za 8,7fg
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 11:12am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 14 2008, 05:11pm)
za 8,7fg


Oukej ale nakej hezkej ale at je tam naruto aby to bylo proste naky good a hezkej napis kterej by se hodil ^^ Dik -.-
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Mar 14 2008 11:29am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 18:12)
Oukej ale nakej hezkej ale at je tam naruto aby to bylo proste naky good a hezkej napis kterej by se hodil ^^ Dik -.-


omg
uz pred rokem jsem ti udelal gosu sign... na co potrebujes dalsi nubsky signy?

Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 11:44am
Quote (undead_lord @ Fri, Mar 14 2008, 05:29pm)
omg
uz pred rokem jsem ti udelal gosu sign... na co potrebujes dalsi nubsky signy?

<IMG alt="" src="http://unholy.wz.cz/soubory/nipik.JPG">


JJJ ten je good ja sem ho mel asi 2 mesice biggrin.gif
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Mar 14 2008 01:12pm
Quote (undead_lord @ Fri, 14 Mar 2008, 18:29)
omg
uz pred rokem jsem ti udelal gosu sign... na co potrebujes dalsi nubsky signy?

<IMG alt="" src="http://unholy.wz.cz/soubory/nipik.JPG">


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345611Next
Closed New Topic New Poll