☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Přes Jakej Program Delate Bannery > :d Prozradte
Prev
1
2
3
4
5
6
11
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2010
Replies: 103
Track Topic
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#31
Mar 14 2008 11:01am
Quote (otko @ Fri, 14 Mar 2008, 17:43)
sux
U
Karbec > chuck norris
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#32
Mar 14 2008 11:03am
Quote (st3pix @ Fri, 14 Mar 2008, 19:01)
U
Karbec > chuck norris
UR SEKSI!!1
e: jdu do kina, bb
This post was edited by Karbec on Mar 14 2008 11:03am
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#33
Mar 14 2008 11:06am
Quote (Karbec @ Fri, 14 Mar 2008, 18:03)
UR SEKSI!!1
e: jdu do kina, bb
j, víš co tam nemáš dělat! )
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#34
Mar 14 2008 11:08am
ja to vsechno vyresim .. kdo mi udela Sign aby tam byl naruto nebo sakura a napis Nipik nakej hezkej dostane odeme 5 fg ^^
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#35
Mar 14 2008 11:11am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 18:08)
ja to vsechno vyresim .. kdo mi udela Sign aby tam byl naruto nebo sakura a napis Nipik nakej hezkej dostane odeme 5 fg ^^
za 5 fg ani hero nedělá pvm...
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#36
Mar 14 2008 11:11am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 19:08)
ja to vsechno vyresim .. kdo mi udela Sign aby tam byl naruto nebo sakura a napis Nipik nakej hezkej dostane odeme 5 fg ^^
za 8,7fg
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#37
Mar 14 2008 11:12am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 14 2008, 05:11pm)
za 8,7fg
Oukej ale nakej hezkej ale at je tam naruto aby to bylo proste naky good a hezkej napis kterej by se hodil ^^ Dik -.-
undead_lord
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,630.88
#38
Mar 14 2008 11:29am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 18:12)
Oukej ale nakej hezkej ale at je tam naruto aby to bylo proste naky good a hezkej napis kterej by se hodil ^^ Dik -.-
omg
uz pred rokem jsem ti udelal gosu sign... na co potrebujes dalsi nubsky signy?
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#39
Mar 14 2008 11:44am
Quote (undead_lord @ Fri, Mar 14 2008, 05:29pm)
omg
uz pred rokem jsem ti udelal gosu sign... na co potrebujes dalsi nubsky signy?
<IMG alt="" src="http://unholy.wz.cz/soubory/nipik.JPG">
JJJ ten je good ja sem ho mel asi 2 mesice
hero_cz
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
2,000.00
#40
Mar 14 2008 01:12pm
Quote (undead_lord @ Fri, 14 Mar 2008, 18:29)
omg
uz pred rokem jsem ti udelal gosu sign... na co potrebujes dalsi nubsky signy?
<IMG alt="" src="http://unholy.wz.cz/soubory/nipik.JPG">
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
11
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact