d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Když Neni Co Hrat A Diablo Uz Nebavi, Drogy Nejsou > A Alkohol Zdrazuju A Kourit Jsem Prestal
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Apr 2 2008 10:04am
mne sa zda trapny cely topic, sry :F
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 2 2008 02:12pm
drogy sou vzdycky...
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 3 2008 03:54am
NAh omg delat si depku z matury,ser na to,ceknito max na 2hodky tejdne a fu ..chod chlastat,to zabira wink.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Apr 3 2008 10:31am
Quote (st3pix @ Mon, 10 Mar 2008, 11:59)
dyť maturita a většina přijímaček jsou až za dva tři měsíce... jestli nejseš FUKIN DUMBASS, tak ti na učení stačí tak max měsíc...

pař na kompu
najdi si slečnu
lep modýlky letadýlek

rofl.gif tos obsleh z myho profilu ne? biggrin.gif

Quote (Enigmma @ Tue, 11 Mar 2008, 06:14)
Já se na maturu neučila vůbec smile.gif Ani jsem neměla maturitní otázky vypracované. A když jsem si třeba v češtině vytáhla otázku č. 18 tak jsem se ptala co to je ať vím biggrin.gif Ale dala jsem to v poho takže žádnej stres...

Jo a co se týče toho, jak se zabavit, tak to asi neporadím, protože sama poslední dobou spíš nestíhám sad.gif

nj, ona taky neni skola jako skola tongue.gif

Quote (fifky-OVA @ Tue, 11 Mar 2008, 16:04)
Zacni sportovat smile.gif

vouch

Quote (sapier @ Wed, 2 Apr 2008, 16:08)
pikenko heart2.gif

idiote

This post was edited by Josefista on Apr 3 2008 10:36am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 3 2008 10:52am
ted si vas tu pepa vyownil smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 4 2008 12:16pm
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 2 2008, 08:12pm)
drogy sou vzdycky...


vzdycky u me u vas pochybuju^
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 5 2008 04:56am
Quote (Log_in @ Fri, Apr 4 2008, 06:16pm)
vzdycky u me u vas pochybuju^


kdo si ze se tu snazis delat respekt?? nakej lolek LOG_IN s 24 posts biggrin.gif ... to si ty sobe ze jo .. dalsi multi .. vouch ty tak max snupes pitlikovej cajik biggrin.gif a hulis prach ze zeme
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 6 2008 03:02am
Quote (Black_WoH @ Sat, 5 Apr 2008, 12:56)
kdo si ze se tu snazis delat respekt?? nakej lolek LOG_IN s 24 posts biggrin.gif ... to si ty sobe ze jo .. dalsi multi .. vouch ty tak max snupes pitlikovej cajik biggrin.gif a hulis prach ze zeme


ale no tak... prece se nam tu detatko nebude rozcilovat..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 03:09am
Quote (Log_in @ Fri, Apr 4 2008, 07:16pm)
vzdycky u me u vas pochybuju^


jj rofl velker drug dealer a feťák promluvil rofl.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 6 2008 03:10am
a jedinej emar na jsp to musel okomentovat..
btw bez si radsi riznout do rucky

This post was edited by Log_in on Apr 6 2008 03:11am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll