Quote (st3pix @ Mon, 10 Mar 2008, 11:59)
dyť maturita a většina přijímaček jsou až za dva tři měsíce... jestli nejseš FUKIN DUMBASS, tak ti na učení stačí tak max měsíc...
pař na kompu
najdi si slečnu
lep modýlky letadýlek

tos obsleh z myho profilu ne?

Quote (Enigmma @ Tue, 11 Mar 2008, 06:14)
Já se na maturu neučila vůbec

Ani jsem neměla maturitní otázky vypracované. A když jsem si třeba v češtině vytáhla otázku č. 18 tak jsem se ptala co to je ať vím

Ale dala jsem to v poho takže žádnej stres...
Jo a co se týče toho, jak se zabavit, tak to asi neporadím, protože sama poslední dobou spíš nestíhám

nj, ona taky neni skola jako skola

Quote (fifky-OVA @ Tue, 11 Mar 2008, 16:04)
Zacni sportovat

vouch
Quote (sapier @ Wed, 2 Apr 2008, 16:08)
pikenko

idiote
This post was edited by Josefista on Apr 3 2008 10:36am