d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo I Classic?! > To By Mě Zajímalo :)
Prev1234569Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Feb 28 2008 03:29pm
Quote (Lua @ Thu, Feb 28 2008, 08:56pm)
ofc ^^ i like them all

eště co tady psal black woh
bych dodal Lua >black_woh nn Lua+ někdo fůj


ja mam gokua a brollyho v sigu smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 28 2008 03:38pm
jaxe na to muzete koukat... hegeš.
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Feb 28 2008 03:50pm
Quote (Sobcz @ Thu, Feb 28 2008, 09:38pm)
jaxe na to muzete koukat... hegeš.


na jsp nejsem tak dlouho poví mi někdo jak je to s těma hvězdama? smile.gif

za co se dostavaj atd

jinak moje fg jsem si čestně vydělal obchodovanim xD

This post was edited by Armit4ge on Feb 28 2008 03:51pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 28 2008 04:01pm
Quote (Armit4ge @ Thu, Feb 28 2008, 10:50pm)
na jsp nejsem tak dlouho poví mi někdo jak je to s těma hvězdama? smile.gif

za co se dostavaj atd

jinak moje fg jsem si čestně vydělal obchodovanim xD


instrukce sem přeložil ale Speedak to nechtel dat do toho sticky takze to syslim v textaku porad ale snad ti to pomuze:



Tyto Instrukce náleží k tomuto tématu: Donate For me Please nejnovější Téma můžete vždy nalézt na poslední stránce a v posledním příspěvku!

Důvod tohoto tématu:
The Donate For Me Please téma bylo založeno pro lidi kteří by chtěli darovat njaguarovi ale nemohou sami poslat $$, a chtějí platit ve Forum Gold někomu, kdo to za ně udělá.
Toto téma NENÍ k žebrání, neschopnost vyvarovat se žebrání nebo spam bude mít za následek varování.



Proč bych měl darovat:

  • Měli by jste darovat aby jste ocenili skvělou práci kterou njaguar udělal s těmito stránkami.
  • Darování 25$+, vám dává možnost dostat se do Donors Fóra. Nicméně existuje screening takže i když darujete není tu žádná garance že přístup dostanete.
  • Každé darování vám může vynést zlepšení vaší hvězdy.

  • Pokud se chcete dostat do Donors Fóra (Opět pamatujte že nejdříve musíte projít screeningem) PLNÝCH $25 musí pocházet od STEJNÉHO člověka. Nemůže za vás jeden darovat $10 a někdo jiný $15. Musí to být ten samý člověk darující plných $25.




Další informace o donors fóru a vylepšování hvězdy najdete zde:
The Mysterys Of D2jsp Explained


Kupování FG jménem někoho jiného musí být povoleno
- Admin:
- Senior Moderator:
toto se dá dělat jen přes Donors Fórum






Instrukce pro ty co shánějí darování pod svým jménem:

Co musíte udělat

  • Přispějte v Donate for Me tématu že hledáte darování určitého obnosu a že nabízíte forum gold
  • Pošlete forum gold buď někomu Trusted nebo Mediator a požádejte ho aby v tématu potvrdil že drží vaše forum gold. Zde najdete všechny Trusteds a Mediators here.
  • Potom za vás někdo daruje. Může to trvat dny ale i jen minuty
  • Až dorazí darování vaším jménem. Napiště to v tématu nebo napište vašemu madiátorovi že potvrzujete že "tento a tento" člověk daroval vaším jménem, a že ten Trusted nebo Mediator mu může poslat (domu člověku co za vás daroval) vaše FG



Příklad dobře napsaného požadavku:


Quote
Searching for someone to donate 25$ for me. I am offering 750 FG which i sent to GodsBlackNight who will act as a mediator.


Důležité
Mediators / Trusteds kdo to vše za vás zprostředkovávají to dělají ZADARMO, tak buďte slušní. Nenaléhejte na ně v ničem!
njaguar potřebuje čas aby vše udělal. Takže jakmile za vás někdo daruje, může to trvat až 72 hodin než bude vše hotovo, záleží na njaguarovi.

Další věc je, že byste MĚLI použít mediátora pro všechny vaše transakce tady, i když jste sám trusted/mediator.
Každý by si měl vybrat mediátora, poslat mu FG a nechat ho se o to postarat. "Nebumpujte" svojí vlastní transakci







Instrukce pro dárce ( pro ty co posílají $$ a dostávají FG )

# Najděte někoho kdo shání dárce (koukněte se na nejnovější příspěvky mediátorů na posledních stranách)
ten příspěvek může vypadat jako tento:

ti, kdo ještě nenašli donora jsou k dispozici. Pro příklad ten červeně zaškrtlý je k dispozici.

# Ujistěte se že mediátor ještě opravdu nenašel nikoho kdo si toto darování vezme na starost (Napište PM mediátorovi nebo přispějte v tématu a dokud to nebude ověřeno, neposílejte $$)

# Pošlete $$ na njaguar@d2jsp.org přes PayPal.com (Note: NEDĚLEJTE to přes odkaz na kupování fg ve vašem profilu)

# V komentáři pro odchozí platby přidejte jméno accountu toho za koho posíláte $$ a uveďte jaký druh darování to je
Příklad dobrého komentáře
Quote
25$ for the user GodsBlackNight for donors access

v češtině to znamená:
Quote
25$ za uživatele GodsBlackNight na přístup do donors fóra

místo uživatele GodsBlackNight by jste podle výše zmíněného případu (obrázku) uvedli uživatele StormX

# Po odeslání peněz jediné co můžete dělat je čekat. Njaguarovi to trvá 12-72 hodin než to vše udělá, jakmile je vše hotovo mediátor vám pošle FG


děkuji uživateli PoOoZaQ za první verzi tohoto návodu.
přeloženo podle verze uživatele GodsBlackNight.
bier.gif

This post was edited by Sobcz on Feb 28 2008 04:01pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Feb 28 2008 04:12pm
Quote (Armit4ge @ Thu, 28 Feb 2008, 22:50)
na jsp nejsem tak dlouho poví mi někdo jak je to s těma hvězdama? smile.gif

za co se dostavaj atd

jinak moje fg jsem si čestně vydělal obchodovanim xD


tech 3k fg na jsp je skoro nic, tak se tu nevytahuj smile.gif
a jinak jenom par nejmenovanych lidi si tu fg koupilo za real money smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 28 2008 04:21pm
Quote (undead_lord @ Thu, Feb 28 2008, 11:12pm)
tech 3k fg na jsp je skoro nic, tak se tu nevytahuj smile.gif
a jinak jenom par nejmenovanych lidi si tu fg koupilo za real money smile.gif


tj jejich problem ... (a blbost) .. ale co už no rofl.gif .. já sem čistej jak lilie
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 29 2008 02:36am
Quote (Sobcz @ Thu, 28 Feb 2008, 23:21)
tj jejich problem ... (a blbost) .. ale co už no rofl.gif .. já sem čistej jak lilie


tys jim ty fg jen prodával, co? biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 29 2008 08:53am
Quote (Sobcz @ Thu, Feb 28 2008, 10:21pm)
tj jejich problem ... (a blbost) .. ale co už no rofl.gif .. já sem čistej jak lilie


cistej jako herak!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 29 2008 10:03am
Quote (Leri @ Fri, Feb 29 2008, 03:53pm)
cistej jako herak!


ná čistej jako Lerak rofl.gif
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Feb 29 2008 07:33pm
Quote (undead_lord @ Thu, Feb 28 2008, 10:12pm)
tech 3k fg na jsp je skoro nic, tak se tu nevytahuj smile.gif
a jinak jenom par nejmenovanych lidi si tu fg koupilo za real money smile.gif


mno jeden týpek z classicu si už koupil fg za 1200 dolarů lol ~~

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Closed New Topic New Poll