d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 16 2008 06:06am
Quote (Karbec @ Fri, Feb 15 2008, 12:34pm)
Vanys - 13 mozna uz 14 let wink.gif
Karbec - 15 let
nevim co bys tam delal s henklbachama vendo;)
phu ty jedes?


to znamena ze nejsem vytanej ??? ja jeste nwm jestli pojedu ale kdyby jel lolek (jika_xd) a ja ne tak by mi to sralo strasne ... pac s nim je prdel ... takze jeste nwm
me je 16 ... jinak pro soba icon_pointr.gif Martin icon_pointr.gif Black_WoH smile.gif



luo ty tam jedes teda??? bysme mohli spolu ject kdybych jel taky ... co?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 16 2008 12:10pm
Quote (Black_WoH @ Sat, Feb 16 2008, 12:06pm)
to znamena ze nejsem vytanej ??? ja jeste nwm jestli pojedu ale kdyby jel lolek (jika_xd) a ja ne tak by mi to sralo strasne ... pac s nim je prdel ... takze jeste nwm
me je 16 ... jinak pro soba icon_pointr.gif Martin icon_pointr.gif Black_WoH smile.gif



luo ty tam jedes teda??? bysme mohli spolu ject kdybych jel taky ... co?


sem psal že jo ^^
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 16 2008 12:18pm
Quote (Lua @ Sat, Feb 16 2008, 06:10pm)
sem psal že jo ^^


ok ^^ jeste uvidim jestli nepudu do prace
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 18 2008 07:50am
takže už ste našli nějákou hospu co splněje hodně předpokladů k uskutečnění srazu? biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 18 2008 05:55pm
Quote (Lua @ Mon, Feb 18 2008, 02:50pm)
takže už ste našli nějákou hospu co splněje hodně předpokladů k uskutečnění srazu? biggrin.gif


nemůžem se dohodnout .. jako to je to nejmenší .. dycky se dá někam zalézt wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 20 2008 03:35pm
Quote (Sobcz @ Mon, Feb 18 2008, 11:55pm)
nemůžem se dohodnout .. jako to je to nejmenší .. dycky se dá někam zalézt wink.gif


no nefím zatím se nikdo nehlásí kdo by mě přived z nádraží a zase odved na nádraží takže asi nepudu biggrin.gif kdyby někdo měl čas tak upřesnim příjezd
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 20 2008 03:43pm
Quote (Lua @ Wed, Feb 20 2008, 10:35pm)
no nefím zatím se nikdo nehlásí kdo by mě přived z nádraží a zase odved na nádraží takže asi nepudu biggrin.gif kdyby někdo měl čas tak upřesnim příjezd


OMG někdo se určí ... to se neboj, nemysli si že se z toho vyvlíkneš wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 20 2008 04:45pm
chci vidět kdo neci do té vesničky jéct a nikam se nedostat zabitý 4h biggrin.gif
bych radil to pořešit do noci do čtvrtka biggrin.gif
zdělim odpol<čtvrtek> čas příletu do vesnice
musím vrtluníkem nemáte ani vlastní přistávací dráhu ^^

This post was edited by Lua on Feb 20 2008 04:48pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 20 2008 05:00pm
Quote (Lua @ Wed, Feb 20 2008, 11:45pm)
chci  vidět kdo neci do té vesničky jéct a nikam se nedostat zabitý 4h biggrin.gif
bych radil to pořešit do noci do čtvrtka biggrin.gif
zdělim odpol<čtvrtek> čas příletu do vesnice
musím vrtluníkem nemáte ani vlastní přistávací dráhu ^^


Luale pošli mi přes PM číslo na mobil ... hospoda bude nejspíš u Karláku což je pohodička .. wink.gif a CHCI SLYŠET KDO NA STOPRO DORAZÍ wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 21 2008 07:50am
ja dorazim pokud mě někdo odvede tam i z5 na hlavák přijezdy by měli bejt ve 45 a mě to s plzně jede v 08 tzn pokud bych vyjel v 15:08 dorazil bych 16:45
a vlaky jezdí po hodině takže v kolik bych tam měl bejt tak nevim kdy vyjedu
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll