Quote (Lua @ Wed, Feb 20 2008, 11:45pm)
chci vidět kdo neci do té vesničky jéct a nikam se nedostat zabitý 4h

bych radil to pořešit do noci do čtvrtka

zdělim odpol<čtvrtek> čas příletu do vesnice
musím vrtluníkem nemáte ani vlastní přistávací dráhu ^^
Luale pošli mi přes PM číslo na mobil ... hospoda bude nejspíš u Karláku což je pohodička ..

a CHCI SLYŠET KDO NA STOPRO DORAZÍ