Quote (Killer111 @ Wed, Feb 13 2008, 03:27pm)
sob si na fóru hraje na drsňáka ale jinak je to děcko

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Jiří, Jiří ... s tebou to de do trubky.. ^^. Ja myslel že na tom srazu minulym (kde např. blil Bullfout..) sme se celkem pobavili... hej největší drsňák byl ten holohlavej

ten oldschool