d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Volba Prezidenta
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 9 2008 09:30am
Quote (Sobcz @ Sat, 9 Feb 2008, 16:01)
1. nemusí bejt každýmu jasný že je Švejnar lepší než Klaus..
2. kdyz ma nekdo jinej nazor nemusi bejt hned debil
3. ne kazdej kdo se stavel proti komunismu je nakej borec... ne kazdej kdo podepsal chartu je borec, tydle veci nic nedokazujou... jen ze si ty lidi radi pridelavali problemy




2) nikde jsem nenapsal, že alda je debil, akorát mi vadí,že alda tady plácá o tom, odkud Švejnara vytáhli a jestli mu nestačí plat v americe.
Kámo, jestli si myslíš, že kandiduje na prezidenta jen kvůli platu, tak seš fakt vůl a nemá cenu ti cokoli vysvětlovat... A je mi upřímně jedno, jestli bude na prezidenta kandidovat někdo, kdo žije v USA, nebo v Severní koreji, pokud na kandidaturu bude mít. Samozřejmě to musí bejt čech (nebo se tu aspoň narodit)

3) Podivej sobe, jde o to, že se proti komunismu nestavěl, ale odešel z režimu, páč tady pro něj nebylo bezpečno. Bojoval snad za hranicema proti komunismu nebo tak něco? prostě jen odešel za svou rodinou nebo co.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 9 2008 09:36am
Vseci jsou sasci.. to musi byt vsem pro smich takove tahanice o to.. do pice s nima..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 9 2008 11:16am
Quote (st3pix @ Sat, Feb 9 2008, 04:30pm)
2) nikde jsem nenapsal, že alda je debil, akorát mi vadí,že alda tady plácá o tom, odkud Švejnara vytáhli a jestli mu nestačí plat v americe.
Kámo, jestli si myslíš, že kandiduje na prezidenta jen kvůli platu, tak seš fakt vůl a nemá cenu ti cokoli vysvětlovat... A je mi upřímně jedno, jestli bude na prezidenta kandidovat někdo, kdo žije v USA, nebo v Severní koreji, pokud na kandidaturu bude mít. Samozřejmě to musí bejt čech (nebo se tu aspoň narodit)

3) Podivej sobe, jde o to, že se proti komunismu nestavěl, ale odešel z režimu, páč tady pro něj nebylo bezpečno. Bojoval snad za hranicema proti komunismu nebo tak něco? prostě jen odešel za svou rodinou nebo co.


Leave this forum pls :S arogant noob



Volím Havla wink.gif ma gosu film
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 9 2008 11:22am
Já jsem pro Klause...
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 9 2008 11:26am
Quote (Enigmma @ Sat, Feb 9 2008, 05:22pm)
Já jsem pro Klause...


Ja sem pro tebe biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 9 2008 11:28am
Quote (st3pix @ Sat, 9 Feb 2008, 13:01)
nevíš, odkud ho vytáhli, co je vůbec zač, ale už je podle tebe vůl. Nevíš, že musel za minulého režimu emigrovat pryč. Takoví jako ty by se vůbec neměli k věci vyjadřovat.
A každému, kdo se o tematiku trochu zajímá a poslouchá / čte, co jednotliví kandidáti prohlašují, musí být jasné, že Švejnar je mnohem lepší než Klaus.


poslouchám, čtu a stejně mi není jasné že je Švejnar lepší... co řekl Alda je blbost, to uznávám, ale dá se to říct i jinak...

vanys: schov si ten spam i ten sign... sežeň si aspoň něco podobně cool jako mám já

This post was edited by MrReaper on Feb 9 2008 11:31am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 9 2008 11:29am
Quote (vanys @ Sat, Feb 9 2008, 05:26pm)
Ja sem pro tebe biggrin.gif


Tak jako jestli mě zvládneš protlačit na hrad tak proč ne smile.gif Bránít se nebudu. Myslím že by mi prezidentovaní šlo ^^
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 9 2008 11:47am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 10 2008 09:38am
Quote (Runn3r @ Sat, 9 Feb 2008, 18:16)
Leave this forum pls :S arogant noob



Volím Havla wink.gif ma gosu film


tohle je cz/sk forum, tak si ty korejský a anglický výrazy strč za klobouk, kamo
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 10 2008 10:09am
Komunisti navrhli Bobošíkovou .. rofl .. ta by je tam všechny zmrskala wink.gif a možná i vymrskala ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll