☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
>
Poll > Nosite Trenky Nebo Slipy? > Kdyz Uz Topicy O Picovinach Tak Poradne
Prev
1
2
3
4
5
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1249
Replies: 42
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#31
Jan 31 2008 03:27pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jan 31 2008, 09:14pm)
JJ to je ono
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#32
Feb 2 2008 07:12am
Ted jsem si vzpomnel na tenhle topic po tom co se mi tohle dostalo do ruky
Myslim ten link :-)
http://www.magazin.cz/moda/946-nejmensi-kalhotky-zadna-tanga-c-string
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#33
Feb 2 2008 09:58am
no.. já osobně nosím kalhotky /tanga/ nebo chodím na ostro
Myslím že by trenky nebo slipy na holce zrovna moc hezky nevypadaly
))))
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#34
Feb 2 2008 10:00am
Quote (Enigmma @ Sat, Feb 2 2008, 04:58pm)
no.. já osobně nosím kalhotky /tanga/ nebo chodím na ostro
Myslím že by trenky nebo slipy na holce zrovna moc hezky nevypadaly
))))
fotku nebo nevěříme !
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#35
Feb 2 2008 10:04am
a jak ji sem mám dát? dej icq a pošlu
Nebo řekni jak ji sem mám dát...
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#36
Feb 2 2008 10:06am
Quote (Sobcz @ Sat, Feb 2 2008, 04:00pm)
fotku nebo nevěříme !
to mi pirpomina:
"Nechodíš ty na abclinuxu.cz? Tam je taky jeden takovej dezolátek, co chce po každé babě fotku :-D"
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#37
Feb 2 2008 10:28am
Quote (Enigmma @ Sat, Feb 2 2008, 05:04pm)
a jak ji sem mám dát? dej icq a pošlu
Nebo řekni jak ji sem mám dát...
tak potvrzuju že je to holka... a dokonce potvrzuju že nosí kalhotky a ne slipy..
a potvrzuju i že je někdy nenosí
M0f0
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
155.00
#38
Feb 2 2008 10:31am
Quote (Sobcz @ Sat, 2 Feb 2008, 18:28)
tak potvrzuju že je to holka... a dokonce potvrzuju že nosí kalhotky a ne slipy..
a potvrzuju i že je někdy nenosí
post proof or didnt happen
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#39
Feb 2 2008 10:39am
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#40
Feb 2 2008 10:50am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14407286&f=34
tu najdes aj navod
8DDD
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact