d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Snooker > Hra Ktera Me Okouzlila
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 28 2008 11:46am
Quote (kvaski_svk @ Mon, Jan 28 2008, 04:30pm)
mam pocit ze ten strk storocia bol sice BIG luck, ale proti pravidlam, v snookri sa totiz nemoze preskakovat(ak sa nemylim).

Ja mam tiez snookrove tago, vyslo ma na asi 2k Sk, co nie je tak vela, max nabeh 17 biggrin.gif


nehovorim ze to bol cisto skill.a neviem ci sa nejak pravidla za poslednych 27 rokov nejak menili ale ten strk bol z 1980teho a tam mozna este preskakovat mohly alebo to mohol byt daky exhibicny zapas to uz ale fakt neviem to som este ani na svete nebol :-)

mne sa aj tak to druhe video zda vacsi luck ako to prve :-)
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 29 2008 04:54pm
som len tak for fun kukal dake snookrove stoly:http://www.madfun.co.uk/product_info.php?products_id=442

kua ze skoro 4 M dlzka a to este treba aspon 2 m z kazdej strany aby sa dalo okolo toho behat tak reku to do obyvacky nedam a este ze 590kg to asi na tretie poschodie nevytrepem a boh vie co by na to povedala podlaha ci by ten stol nakoniec neskoncil niekde na prizemy a ja s vyhaldom do bytu tym podomnou :-)
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 30 2008 03:02am
Quote (zwyk @ Wed, Jan 30 2008, 12:54am)
som len tak for fun kukal dake snookrove stoly:http://www.madfun.co.uk/product_info.php?products_id=442

kua ze skoro 4 M dlzka a to este treba aspon 2 m z kazdej strany aby sa dalo okolo toho behat tak reku to do obyvacky nedam a este ze 590kg to  asi na tretie poschodie nevytrepem a boh vie co by na to povedala podlaha ci by ten stol nakoniec neskoncil niekde na prizemy a ja s vyhaldom do bytu tym podomnou :-)


hmmm to neskoncis ..... navic kvalitni stul ma vaho kolem 1200 kg to znamena ze musis mit dobre spevnenej barak (kazdopadne dnes dem s vitou(stezákem hrát snookera) je to 3:3 na frames biggrin.gif drzte mi pesti
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 30 2008 05:12am
Quote (alda @ Wed, Jan 30 2008, 10:02am)
hmmm to neskoncis ..... navic kvalitni stul ma vaho kolem 1200 kg to znamena ze musis mit dobre spevnenej barak (kazdopadne dnes dem s vitou(stezákem hrát snookera) je to 3:3 na frames biggrin.gif drzte mi pesti


Stezák pořád sliboval jak přijede.. somrák wink.gif
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 30 2008 11:03am
Quote (alda @ Wed, Jan 30 2008, 09:02am)
hmmm to neskoncis ..... navic kvalitni stul ma vaho kolem 1200 kg to znamena ze musis mit dobre spevnenej barak (kazdopadne dnes dem s vitou(stezákem hrát snookera) je to 3:3 na frames biggrin.gif drzte mi pesti


kaby si videl z coho robia baraky v anglicku tak by si to tak jednoznacne nehovoril!
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Feb 1 2008 01:44am
Quote (zwyk @ Wed, Jan 30 2008, 07:03pm)
kaby si videl z coho robia baraky v anglicku tak by si to tak jednoznacne nehovoril!


+1 hand.gif

This post was edited by alda on Feb 1 2008 01:45am
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Feb 15 2008 12:35am
takze dnes se rozhodne jestli to skonci 5:5 nebo 5:6 pro stezaka .... :_D
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Feb 19 2008 02:30pm
hmm tak skoncilo welsh open Ronnie "Rocket" O'Sullivan vs Mark Selby 8:9 mg ronnie to zase pokazil.....
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Feb 20 2008 10:57am
Quote (alda @ Tue, Feb 19 2008, 08:30pm)
hmm tak skoncilo welsh open  Ronnie "Rocket" O'Sullivan vs Mark Selby 8:9 mg ronnie to zase pokazil.....


velmi ma to sklamalo, ronnie "the rocket" mal dost smolu parkrat...

ale co, Selby je vychadzajuca snookrova hviezda, a musi vyhrat nejaky prvy bodovany turnaj, skoda ze nad ronniem ale co uz.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll