Quote (alda @ Tue, Feb 19 2008, 08:30pm)
hmm tak skoncilo welsh open Ronnie "Rocket" O'Sullivan vs Mark Selby 8:9 mg ronnie to zase pokazil.....
velmi ma to sklamalo, ronnie "the rocket" mal dost smolu parkrat...
ale co, Selby je vychadzajuca snookrova hviezda, a musi vyhrat nejaky prvy bodovany turnaj, skoda ze nad ronniem ale co uz.