Quote (undead_lord @ Mon, Jan 21 2008, 10:33pm)
bavit
nejaka podobna d2
online , free, hodne hracu adt..
nn 3d, prvni pohled
dik

ja treba hraju hru udelanou podle dia ... Dungeon Siege 2 ... jde to i po netu ale moc lidi to nehraje ... docela zabavny to je ... mas tam jako v dia tri oblitznosti ktery se opakujou ...
tva hlavni postava kterou si vyberes muze byt rozdelena do 4 odvetvi.... na blizko , na dalku , bojova magie , prirodni magie
proste behas po svete a zabijis ... plnis ukoly ... sranda .. ale je starsi uz ta hra ...
This post was edited by Black_WoH on Jan 23 2008 05:15am