d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Je To S Rezistami > Smitter
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 11 2008 03:26pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jan 11 2008, 08:36pm)
dobry jsi


kcelo by to exile ale neviem koli mefovi ho kupovat..

som mal asi 11 unid T a nik ich nekcel tak som ich identifikoval mimo inne padol 18/20 pala :-) takze sa to oplatilo
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 11 2008 03:29pm
Quote (zwyk @ Fri, Jan 11 2008, 09:26pm)
kcelo by to exile ale neviem koli mefovi ho kupovat..

som mal asi 11 unid T a nik ich nekcel tak som ich identifikoval mimo inne padol 18/20 pala :-) takze sa to oplatilo


jeste lepsi jsi
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 11 2008 05:03pm
Quote (zwyk @ Fri, Jan 11 2008, 08:16pm)
a predstav si nedam teda pokial sa nezapne life tap potom uz dam hocico.

eq mam:

guillames helma zatial nic v nej
heavens light 2 shael v nej
coh
zaka uped ofc zatial nic v nom asi dam umku
drakulusky
verdungo
goblinky

cta

torch a anni dake 19life scs par 20 life scs

rezisty mam dokopy 208 co je na hell 108


a stimhle to nedáš??!!!....
muj pala mel
pala shild spirirt
cta
hl
goresky
eni
black rw
dungo
shako
raven + nejaky ring
zaku
draculky muj jediny lt zdroj 5% ^^
middle torch low anni
i trist mi trval par min
ja taky jel po porade obehl sem 3/4 kolecka kolem tristu pak se obevili kostry dobehl sem k mefovi salvu smite pak lt zabil a pak ostatní uz s fanou
a ende otazka 5ti min ani ne

This post was edited by Lua on Jan 11 2008 05:04pm
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 12 2008 12:07pm
Quote (Lua @ Fri, Jan 11 2008, 11:03pm)
a stimhle to nedáš??!!!....
muj pala mel
pala shild spirirt
cta
hl
goresky
eni
black rw
dungo
shako
raven + nejaky ring
zaku
draculky  muj jediny lt zdroj 5% ^^
middle torch low anni
i trist mi trval par min
ja taky jel po porade obehl sem 3/4 kolecka kolem tristu  pak se obevili kostry dobehl sem k mefovi salvu  smite pak lt zabil a pak ostatní uz s fanou
a ende otazka 5ti min ani ne


no ale ja mavam casto tu smolu ze ten life tap sa nie a nie zapnut halvne ked ide mefo ostatok je pohoda.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 12 2008 12:40pm
se divim že ti nepadá hra když máš torch....

kup si pár 5allres scs a seš za vodou. co se life tap wand týče, shop more. anebo bych ti mohl dát svou, mi je stejně napikaču )
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Jan 12 2008 12:44pm
Quote (st3pix @ Sat, 12 Jan 2008, 19:40)
se divim že ti nepadá hra když máš torch....

kup si pár 5allres scs a seš za vodou. co se life tap wand týče, shop more. anebo bych ti mohl dát svou, mi je stejně napikaču )


davam ubery taky s torchem a max smite speed a taky nepada hra smile.gif

hra spadne tehdy, kdyz udelas 2x a vic firestormu NAJEDNOU
v pripade ubera tak davas za sebou

This post was edited by undead_lord on Jan 12 2008 12:45pm
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 12 2008 01:25pm
Quote (st3pix @ Sat, Jan 12 2008, 06:40pm)
se divim že ti nepadá hra když máš torch....

kup si pár 5allres scs a seš za vodou. co se life tap wand týče, shop more. anebo bych ti mohl dát svou, mi je stejně napikaču )


ee napada s javou ked som baalil alebo diaruny tak sa to stavalo ale si smitterom ee,jaa este pokukam tu palicku [pravdu povediac som moc nezhanal..ale spytal by som sa ci to nieje narocne na opravu ta palicka?ci to moc goldu nestoji
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 14 2008 08:50am
Quote (zwyk @ Sat, Jan 12 2008, 08:25pm)
ee napada s javou ked som baalil alebo diaruny tak sa to stavalo ale si smitterom ee,jaa este pokukam tu palicku [pravdu povediac som moc nezhanal..ale spytal by som sa ci to nieje narocne na opravu ta palicka?ci to moc goldu nestoji


kámo ty mas porad nakej problem .. ty to radsi nehraj .. wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 14 2008 02:10pm
Quote (Sobcz @ Mon, 14 Jan 2008, 15:50)
kámo ty mas porad nakej problem .. ty to radsi nehraj .. wink.gif



i ty jsi jednou byl noob happy.gif

tu hůlku mám, wisp me na *the_asgardi a klidně mě spamuj, často bejvám afk xD
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 14 2008 02:19pm
Quote (Sobcz @ Mon, 14 Jan 2008, 15:50)
kámo ty mas porad nakej problem .. ty to radsi nehraj .. wink.gif


tak od coho je potom tato stranka

sak na diskutovanie o problemoch a tak ci nie? tongue.gif



Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll