d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takhle Se U Nas Slavilo Nez Nasnezilo > :-)
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 9 2008 10:09am
Quote (M0f0 @ Wed, 9 Jan 2008, 07:29)
dupovat viem aj ja ja, po stovkach fg, ale stoji to 100 fg each tongue.gif platba vopred

inak z jakeho filmu su seno a vydle? a preco sa typci mlatia v oblekoch?


slunce seno a vidle ne? biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 9 2008 10:17am
Quote (st3pix @ Wed, 9 Jan 2008, 17:09)
slunce seno a vidle ne? biggrin.gif


rozzlobeni mladi muzi smile.gif asi dobovej film
Member
Posts: 121
Joined: Jan 13 2008
Gold: 1.50
Jan 13 2008 07:34am
biggrin.gif existuje prodlužovačka která je vodotěsná...
takže jim to ránu nedá ani kdyby se posraly(jenom možná kdyby ji rozmlátily:P)
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jan 13 2008 10:58am
Quote (Sharp2448 @ Sun, Jan 13 2008, 01:34pm)
biggrin.gif existuje prodlužovačka která je vodotěsná...
takže jim to ránu nedá ani kdyby se posraly(jenom možná kdyby ji rozmlátily:P)


lol??? laugh.gif
vodotesna prodluzovacka??? hmm tak kdyz je to vodotesny proc to je na tich pantoflich a ne ve vode?? OMG biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 22 2008 04:44am
Quote (Sobcz @ Mon, Jan 7 2008, 06:27pm)
rofl ta prodluzka byla vopravdu pod proudem ? rofl.gif rofl.gif

btw FAKE ... nn german beer -.-


biggrin.gif jou to me poser hezka bezpecnost uz vim proc si to fotil a nebyl v bazenu
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 22 2008 05:19am
Quote (Sharp2448 @ Sun, Jan 13 2008, 02:34pm)
biggrin.gif existuje prodlužovačka která je vodotěsná...
takže jim to ránu nedá ani kdyby se posraly(jenom možná kdyby ji rozmlátily:P)


svoje koule bych na to nevsadil že to tam ňákej čong vodizoloval ..
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Jan 22 2008 08:39pm
Quote (Sobcz @ Tue, 22 Jan 2008, 11:19)
svoje koule bych na to nevsadil že to tam ňákej čong vodizoloval ..


+1 smile.gif)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll