Quote (Jameess @ Sun, 30 Dec 2007, 22:08)
Tak ja hraju na valhale, v prumeru 300-400 lidi furt online jeto cze/svk server, jetam patch 2.3.0 , hodne napodobenej offik ( stejny expy atd ) furt se neco opravuje vetsina talentu jde, skoro vsechny kouzla tez ( u kazdyho povolani max 1 nejde nebo je bugovi tudis zakazany ) jezdej se tam jak wsg tak av... fakt super... skoro ani nepada coz je plus
bez aren je naprd pvp, a bez normalne spravenych instancii si ten dung ani neuzijes