d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nekdo Tancuje U Tyce > A Nekdo Zase U Repraku..
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 17 2007 01:00pm
Quote (Runn3r @ Mon, Dec 17 2007, 07:32pm)
nemužu ?


měl by ses radši vrátit k zelený wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2007 01:51pm
Quote (Sobcz @ Mon, Dec 17 2007, 08:00pm)
měl by ses radši vrátit k zelený wink.gif


lepsi bila biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 17 2007 01:56pm
Quote (sapier @ Mon, Dec 17 2007, 08:51pm)
lepsi bila biggrin.gif


nedržkuj tobě taky chutanala biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2007 02:07pm
Quote (Sobcz @ Mon, Dec 17 2007, 08:56pm)
nedržkuj tobě taky chutanala biggrin.gif


furt mi chutna smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 17 2007 03:02pm
Zelenaaaaaa? Tu jsou moji lidi? :-)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 18 2007 08:05am
Quote (Leri @ Mon, Dec 17 2007, 10:02pm)
Zelenaaaaaa? Tu jsou moji lidi? :-)


Ty hulíš ?biggrin.gif

Quote (sapier @ Mon, Dec 17 2007, 09:07pm)
furt mi chutna smile.gif


hah signature NATURE a jak kutí chemie xD

This post was edited by Runn3r on Dec 18 2007 08:05am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 18 2007 08:14am
Quote (Leri @ Mon, Dec 17 2007, 10:02pm)
Zelenaaaaaa? Tu jsou moji lidi? :-)


už připravuju tu zelenou na příští rok až velkej Karel taky dorazí do města.. rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 18 2007 08:31am
Quote (Sobcz @ Tue, Dec 18 2007, 03:14pm)
už připravuju tu zelenou na příští rok až velkej Karel taky dorazí do města.. rofl.gif


mam vzit taky zelenou ?biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 18 2007 08:35am
Quote (Runn3r @ Tue, Dec 18 2007, 03:31pm)
mam vzit taky zelenou ?biggrin.gif


pochybuju že přijedeš na Maideny do Prahy .. -.-
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 18 2007 09:23am
Ja myslim zelenou jako ten lahodny liker k peevu!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll