d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > VŠ Owned > Aneb Co Vše Se Může Stát Na VŠ
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jan 6 2008 07:46am
Quote (Sobcz @ Sat, 5 Jan 2008, 17:15)
nemyslim že je to hero .. -.- co by delal na vejsce ? biggrin.gif


wtf?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 6 2008 09:08am
Prodaval tan parky ve stanku ofc..smile.gif
Member
Posts: 57
Joined: Jul 11 2007
Gold: 40.85
Jan 10 2008 06:14am
ty jo byl sem kdysi na FELu a par histork bych mel ... ale sou tak trochu pro zasveceny :]
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll