d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Signaturky Jak Na To?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 10:48am
Quote (Karbec @ Tue, 4 Dec 2007, 17:41)
co me kdy padlo .. rekni..
myslis ze me nesralo jak kazdej den v f listu behalo JOOOO DROP PERF ANNI , OOO soso torch 19 20..
a me nikdy nic .. jen 2× soj a anni 20 20 9 nic  jineho me nikdy nepadlo .. jo a arach vlastne .. tohle za 2 roky
a jel sem mefa andy  pri baalrunech cca 90 za den.


soj na začátku ladderu je hodně luxusní.. 20/20/9 anni nemam slov
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Dec 4 2007 10:51am
Quote (Karbec @ Tue, Dec 4 2007, 05:41pm)
co me kdy padlo .. rekni..
myslis ze me nesralo jak kazdej den v f listu behalo JOOOO DROP PERF ANNI , OOO soso torch 19 20..
a me nikdy nic .. jen 2× soj a anni 20 20 9 nic  jineho me nikdy nepadlo .. jo a arach vlastne .. tohle za 2 roky
a jel sem mefa andy  pri baalrunech cca 90 za den.


mno to mas ete dobre mne padol za !!5!! rokov hrania max HoZ 152 ed(zo stastim som ho predal za vex ) tongue.gif a ete arach a to je tiez dost low nevim presne kolko

...btw ten GIMP je to fakt lahke...sice ja som sa to naucil od kamosa ale fakt je to lahke len by to chcelo nepadi na tvorenie smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 4 2007 11:01am
Quote (Esantin @ Tue, 4 Dec 2007, 18:48)
soj na začátku ladderu je hodně luxusní.. 20/20/9 anni nemam slov


ale 1 mesic po ladderu vole..
na zacatku me lockly acc biggrin.gif do kereho sem vrazil 900fg.. LUCK ?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 11:06am
Quote (Karbec @ Tue, 4 Dec 2007, 18:01)
ale 1 mesic po ladderu vole..
na zacatku me lockly acc biggrin.gif do kereho sem vrazil 900fg.. LUCK ?


nemáš používat mh..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 4 2007 11:22am
Quote (Esantin @ Tue, Dec 4 2007, 06:06pm)
nemáš používat mh..


101% vouch.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 4 2007 11:28am
za 1 chci photošopík když je lepší za 2 d2 moc nehraju a chci si to dělat pro svou vlastní potřebu
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 4 2007 02:23pm
Quote (Esantin @ Tue, Dec 4 2007, 05:06pm)
nemáš používat mh..


s timhle se ztotoznuji
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll