Quote (Karbec @ Tue, Dec 4 2007, 05:41pm)
co me kdy padlo .. rekni..
myslis ze me nesralo jak kazdej den v f listu behalo JOOOO DROP PERF ANNI , OOO soso torch 19 20..
a me nikdy nic .. jen 2× soj a anni 20 20 9 nic jineho me nikdy nepadlo .. jo a arach vlastne .. tohle za 2 roky
a jel sem mefa andy pri baalrunech cca 90 za den.
mno to mas ete dobre mne padol za !!5!! rokov hrania max HoZ 152 ed(zo stastim som ho predal za vex )

a ete arach a to je tiez dost low nevim presne kolko
...btw ten GIMP je to fakt lahke...sice ja som sa to naucil od kamosa ale fakt je to lahke len by to chcelo nepadi na tvorenie