d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 27 2007 08:34am
Quote (Sobcz @ Tue, Nov 27 2007, 02:26pm)
tu buchtu ti schvaluju wink.gif


tjn, jsem myslel, ze mu je tak 15 let smile.gif

a vida.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 27 2007 08:50am
Quote (Sobcz @ Tue, Nov 27 2007, 02:26pm)
tu buchtu ti schvaluju wink.gif


vzdyt tam nikdo nic nenapekl :-)
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Nov 27 2007 09:01am
Quote (Black_WoH @ Tue, Nov 27 2007, 01:48pm)
vas ucitel je kokot a ty asi taky kdyz mu veris
ja to nosim protoze se mi to libi a sedi ke stylu hudby kterou posloucham taky se nesmeju lidem co poslouchaj dechovky a nosi dziny osoupany az u krku


Nemam Hoperov moc rad,ale ak chlapik naozaj robi to co tu napisal,tak ma absolutnu pravdu ...A k tomu stymi siltami,stym len suhlasim...
Ja osobne tiez takych ludi ako on nemam rad,ale poznam zas par,co vyzeraju rovnako a su to skvely ludia,so...Mam predsudky,ale nie az take abych dakoho nazval kktom ...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 27 2007 10:07am
Souhlasim s Josefem ta druha fotka fakt vypada jak z nejake reklamy biggrin.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 27 2007 10:16am
Quote (doobik @ Tue, Nov 27 2007, 03:01pm)
Nemam Hoperov moc rad,ale ak chlapik naozaj robi to co tu napisal,tak ma absolutnu pravdu ...A k tomu stymi siltami,stym len suhlasim...
Ja osobne tiez takych ludi ako on nemam rad,ale poznam zas par,co vyzeraju rovnako a su to skvely ludia,so...Mam predsudky,ale nie az take abych dakoho nazval kktom ...


to je asi ten ucitel ja sem dobry clovek biggrin.gif
btw proc nemate radi co spatnyho delaj??? napr ja tuto slychma kazdy tyden kdyz du do nakyho fu diskofilackyho doupete tak si tu ksiltovku radsi sundavam .... ale nedelam nic spatnyho tak prestante mi hned rikat ze sem spatny kdyz to nosim ... neznate mi takze stop flamme pls thx :-* smile.gif
uz stop tuto tema kazdej je nakej

naky poradny buchty sem hodte pls biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 27 2007 10:24am
Quote (Black_WoH @ Tue, 27 Nov 2007, 18:16)
to je asi ten ucitel ja sem dobry clovek biggrin.gif
btw proc nemate radi co spatnyho delaj??? napr ja tuto slychma kazdy tyden kdyz du do nakyho fu diskofilackyho doupete tak si tu ksiltovku radsi sundavam .... ale nedelam nic spatnyho tak prestante mi hned rikat ze sem spatny kdyz to nosim ... neznate mi takze stop flamme pls thx :-* smile.gif
uz stop tuto tema kazdej je nakej

naky poradny buchty sem hodte pls biggrin.gif


nerobis nic spatneho, okrem toho ze hovoris o druhych ludoch len preto ze maju svoj nazor na vec ze su kkti. inak fakt nic spatne nerobis biggrin.gif

€: buchty:







This post was edited by M0f0 on Nov 27 2007 10:27am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2007 12:32pm
ty první dva obrázky sou knedlíky ty VOLE
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 27 2007 12:57pm
Quote (Killer111 @ Tue, 27 Nov 2007, 19:32)
ty první dva obrázky sou knedlíky ty VOLE


taky bych rekl ze jsou to knedliky smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Nov 27 2007 01:06pm
Quote (Killer111 @ Tue, 27 Nov 2007, 20:32)
ty první dva obrázky sou knedlíky ty VOLE


buchty na pare smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 27 2007 01:22pm
Quote (Josefista @ Tue, Nov 27 2007, 12:10pm)
To runner: fakt stara fotka tongue.gif
To IQ: tve, ta druha fotka je GOSU, ta vypada jak z naky reklamy biggrin.gif Bohuzel mi pripominas jednoho curaka, kerej se snazil balit moji starou smile.gif


ta druha fotka je z tabla smile.gif tvoji starou? hehe, odkud si ? jak se jmenuje? smile.gif

Quote (Sobcz @ Tue, Nov 27 2007, 02:26pm)
tu buchtu ti schvaluju wink.gif


diky tati tongue.gif

Quote (Sentinel4 @ Tue, Nov 27 2007, 02:34pm)
tjn, jsem myslel, ze mu je tak 15 let smile.gif

a vida.


reason? to se chovam tak detinsky? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll