d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:15am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 12:13pm)
Nah....Udělej video jak z EXPIRED Charu udělas NON EXPIRED bez měnění data...Pak ti to sežeru, ale takhle víš větší hovno něž já Oslíku hloupej.


ok.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 25 2007 06:18am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:15pm)
ok.


k do it !
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 06:19am
Jak chces udelat z EXPIRED charu non expired bez zmeneni data? jakej by to melo smysl to expired potom?
Urcite tam mas nejaky bug nebo neco takoveho a tady si jen na me otviras hubu.

A verim tomu ze to nejde u vsech....~~ 10% ze 100%.

This post was edited by ghetofu on Nov 25 2007 06:19am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 25 2007 06:20am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:19pm)
Jak chces udelat z EXPIRED charu non expired bez zmeneni data? jakej by to melo smysl to expired potom?
Urcite tam mas nejaky bug nebo neco takoveho a tady si jen na me otviras hubu.

A verim tomu ze to nejde u vsech....~~ 10% ze 100%.


mi to taky nejde ghetto wink.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:27am
bude Ti stacit SS meho data+video?

pac ja mam fraps a ten nahrava jen ve hre, nebo mi posli nejakej program, co nahrava i ve windows normalne.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 06:30am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 12:27pm)
bude Ti stacit SS meho data+video?

pac ja mam fraps a ten nahrava jen ve hre, nebo mi posli nejakej program, co nahrava i ve windows normalne.


^^ jak to pišou ti slováci? : Vyhovorky? nebo tak něják?
Ne rád bych ti poslal windovs movie maker ale jaksi bych nerad poskytoval program co mě stál dost peněz.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:33am
tak kdyz si to nechces nechat dokazat....


tady je vidte, kdo to ma v hlave jak v poradku.



Edit: leri mi dal link na jiny, takze np.

This post was edited by Sentinel4 on Nov 25 2007 06:38am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 06:38am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 12:33pm)
tak kdyz si to nechces nechat dokazat....


tady je vidte, kdo to ma v hlave jak v poradku.


Tady jde vidět kdo má velké řeči a skutek utek...
Jestli ty jsi Runnera nazval malým děckem, tak nevím jak nazvu tebe. Dospělý člověk s psychikou dítěte?

This post was edited by ghetofu on Nov 25 2007 06:41am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 06:49am
ok,mam to hotove, muzu Ti to poslat?

je to cele, s datem ve windows, se vsim.


Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 06:51am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 12:49pm)
ok,mam to hotove, muzu Ti to poslat?

je to cele, s datem ve windows, se vsim.


Tak to postni na youtube aby to viděli všichni ne? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll