Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 12:27pm)
bude Ti stacit SS meho data+video?
pac ja mam fraps a ten nahrava jen ve hre, nebo mi posli nejakej program, co nahrava i ve windows normalne.
^^ jak to pišou ti slováci? : Vyhovorky? nebo tak něják?
Ne rád bych ti poslal windovs movie maker ale jaksi bych nerad poskytoval program co mě stál dost peněz.