Quote (Rapyjer @ Sun, Nov 25 2007, 06:59pm)
No podle komentaru je Saw 4 prej docela katastrofa, takze nevim

A pomeranc je dost divnej film, ale zaroven je fakt kvalitni, neni to zadny stupidni americky becko

už jen ten název saw má jméno

neviděl sem ale chci
my jsme spekulovali s kámošem jak dokáže člověk vymyslet tyhle pasti?.....
jestli je náhodou nemá vyzkoušený a nebo to není nějáký psycho
a nebo je to je člověk z dobrým myšlením