d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 25 2007 01:23pm
Quote (Rapyjer @ Sun, Nov 25 2007, 06:59pm)
No podle komentaru je Saw 4 prej docela katastrofa, takze nevim wink.gif
A pomeranc je dost divnej film, ale zaroven je fakt kvalitni, neni to zadny stupidni americky becko wink.gif


už jen ten název saw má jméno tongue.gif
neviděl sem ale chci
my jsme spekulovali s kámošem jak dokáže člověk vymyslet tyhle pasti?.....
jestli je náhodou nemá vyzkoušený a nebo to není nějáký psycho
a nebo je to je člověk z dobrým myšlením biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 02:11pm
naposled sem byl na pokoji 1408 - hrozná mrdka, že by to měl být horor jsem teda nepoznal.

chystám se na beowulfa, vypadá to dobře a zemeckis ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 25 2007 02:12pm
Quote (Killer111 @ Sun, Nov 25 2007, 09:11pm)
naposled sem byl na pokoji 1408 - hrozná mrdka, že by to měl být horor jsem teda nepoznal.

chystám se na beowulfa, vypadá to dobře a zemeckis ...


jako Pokoj 1408 - FAIL .. jako fakt mrdina to vouch Jirko wink.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 26 2007 01:43pm
Quote (Killer111 @ Sun, 25 Nov 2007, 21:11)
naposled sem byl na pokoji 1408 - hrozná mrdka, že by to měl být horor jsem teda nepoznal.

chystám se na beowulfa, vypadá to dobře a zemeckis ...



toho ted stahuji tak uvidim tesim se na animovanou Angelinu Jolie:)
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 26 2007 02:05pm
Quote (hero_cz @ Mon, 26 Nov 2007, 20:43)
toho ted stahuji tak uvidim tesim se na animovanou Angelinu Jolie:)


No trailery na to vypadají parádně smile.gif taky sem zvědav
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 26 2007 06:35pm
Quote (FF-speed @ Mon, 26 Nov 2007, 21:05)
No trailery na to vypadají parádně smile.gif taky sem zvědav


stazeno smile.gif tak zitra uvidim ale kua je to z kamery sad.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,635.88
Nov 27 2007 02:15am
Quote (hero_cz @ Tue, 27 Nov 2007, 01:35)
stazeno smile.gif tak zitra uvidim ale kua je to z kamery sad.gif


vsechno co je z kamery i kdyz je bomba smazuju ...

snizuje dobry pocit z filmu o 50%
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2007 03:42am
proč na to radši nejdete do kina, aspoň je z toho nějakej zážitek
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 27 2007 05:55am
Quote (Killer111 @ Tue, 27 Nov 2007, 11:42)
proč na to radši nejdete do kina, aspoň je z toho nějakej zážitek


alebo si najprv neprecitate knihu, kvoli tomu som videl LOTR3 az 2 roky po jeho natoceni biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 27 2007 08:48am
u knihy neni moc zazivny zrat popcorn a pit colu wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll