d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Prekvapeni .:. > Co Vas V Posledni Dobe Prekvapilo?
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 25 2007 05:31am
Quote (IqLimited @ Sun, 25 Nov 2007, 12:27)
check predposledni radek v jeho profilu smile.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=282483


No jeste ze jsem od nej tenkrat ty pb 45s nekupoval tongue.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,635.88
Nov 25 2007 05:39am
Quote (Josefista @ Sun, 25 Nov 2007, 12:31)
No jeste ze jsem od nej tenkrat ty pb 45s nekupoval tongue.gif


me take hodne prekvapilo, ze jsem dal rychu2 misto do mista unperm/scammer tak jsem ho dal k donatorum biggrin.gif

ale skoda, ze jsem to tam nenapsal driv smile.gif neprisel bys o fg

This post was edited by undead_lord on Nov 25 2007 05:40am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 25 2007 05:40am
hi biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Nov 25 2007 10:56am
Quote (Black_WoH @ Sun, 25 Nov 2007, 13:40)
hi biggrin.gif


hi biggrin.gif
btw reported smile.gif
btw2 mike_OV neni Mike Ov
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Nov 25 2007 11:01am
Quote (undead_lord @ Thu, 22 Nov 2007, 21:26)
podle postu

ale myslim, ze podle ppd jsem stejne na druhem miste biggrin.gif


nejses tongue.gif biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 25 2007 12:48pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=12823631&f=264

nechapu ze se nekdo verejne prizna k multi smile.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Nov 25 2007 12:54pm
Quote (IqLimited @ Sun, 25 Nov 2007, 20:48)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=12823631&f=264

nechapu ze se nekdo verejne prizna k multi smile.gif


j a taky nechapu, ze jeste neni locked wink.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,635.88
Nov 25 2007 01:03pm
nechapu kdyz ten zew ma acc zalozeny v roce 05 a ten novy tedka. Proc by pouzival ten novy?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 01:04pm
Quote (undead_lord @ Sun, 25 Nov 2007, 20:03)
nechapu kdyz ten zew ma acc zalozeny v roce 05 a ten novy tedka. Proc by pouzival ten novy?


taky nechápu..
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 25 2007 01:11pm
Quote (undead_lord @ Sun, Nov 25 2007, 07:03pm)
nechapu kdyz ten zew ma acc zalozeny v roce 05 a ten novy tedka. Proc by pouzival ten novy?


já sem taky viděl ufo a mam důkazy a taky to nechápu

už je to tak měsíc možná dýl nechtěl sem to říkat pak by jste mě měli za blázna biggrin.gif

This post was edited by Lua on Nov 25 2007 01:13pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll