d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Vsech > Info Vevnitr
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 10 2007 04:41am
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 11:38am)
Nejsem svatý, ale ohledně těchto věcí to mezi náma vře a mám v tom aspoň dle mě lepší názor. Zkuste si spamovat trade fora a uvidíte.

EGY byl tuším ten, kdo se staral o to, aby bylo CZE forum založeno, ale nejsem si jist. On si s tím dal práci a vy to tady spamujete jako nějací pubertální kokůtci, kteří nemají nic jinného na práci. Možná by stálo za to, si vlastně uvědomit proč tady to forum je.  Ono by možná stálo za to si také položit otázku, jestli posty typu +1 mají vůbec cenu.


ňák ti přes svatozář nevidim do obličeje.. ^^
btw: Podle sebe soudím tebe ? sleep.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 10 2007 04:45am
To ze by to tady chtelo moderatora se probiralo uz nekolikrat a ja to s tim zrovna nevidim moc nadejne. Takze jsme sami pro sebe moderatory a zalezi to jen na nas jake to tu bude.
Podle mne to zustane takhle ve stejnych kolejich, ale co, ja se aspon zase zasmeju, chodim sem rad :-)
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 10 2007 04:57am
Quote (Sobcz @ Sat, Nov 10 2007, 11:41am)
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 11:38am)
Nejsem
svatý, ale ohledně těchto věcí to mezi náma vře a mám v tom aspoň dle
mě lepší názor. Zkuste si spamovat trade fora a uvidíte.

EGY byl
tuším ten, kdo se staral o to, aby bylo CZE forum založeno, ale nejsem
si jist. On si s tím dal práci a vy to tady spamujete jako nějací
pubertální kokůtci, kteří nemají nic jinného na práci. Možná by stálo
za to, si vlastně uvědomit proč tady to forum je.  Ono by možná
stálo za to si také položit otázku, jestli posty typu +1 mají vůbec
cenu.


ňák ti přes svatozář nevidim do obličeje.. ^^
btw: Podle sebe soudím tebe ? sleep.gif


Neudělal sem tu ani jednou jasný +1 příspěvek, jako řada z vás: +1 ... Možno sem zde napsal pár chujovin, ale kdo ne? Jedinné čeho sem byl schopen, když sem začínal a postupem času se to pomalu vymazávalo, bylo Můj Flame vs demence, začalo to sobem,undead lordem,sapierem a nevím přes koho ještě, možno Lua, ale jak tak koukám, tak aspoň polovina z vás si to zasloužila.

Např.: undead_lord, kterého sem porazil ani nevím kolik barb vs blizz, tak hned na druhý den chtěl po EP aby změnili pravidla, že blizzna nemůže zabít barba. Se sobem to už ani nevím pomalu co bylo, ale bylo to dost ostré.

No nevadí, CZE forum de do sraček úměrně k diablu, takže have fun a spamujte si tu dál :-) Ale uvítal bych zde, aby se tu člověk něco dozvěděl když něco pročítá, ne arrogantní topiky.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 10 2007 07:02am
Hi, Rat sux :>
tech flamu bylo imho vic ;]
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 10 2007 09:37am
Quote (unknown_spirit @ Sat, Nov 10 2007, 02:02pm)
Hi, Rat sux :>
tech flamu bylo imho vic ;]


ja vol, ale tak co už... tehdy nebylo lepší východisko.. Stejně byl nejlepší náš začátek, nebo ne??? pšššt !!!!
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 10 2007 09:47am
Quote (z3r0. @ Sat, 10 Nov 2007, 16:37)
ja vol, ale tak co už... tehdy nebylo lepší východisko.. Stejně byl nejlepší náš začátek, nebo ne??? pšššt !!!!


hhhh tjn ;]
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Nov 10 2007 09:55am
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 9 2007, 10:13pm)
takze sli ste si nevsimli .. tak si muzete v settings zmenit jazyk ve kterym mate jsp. A diky nejmenovane osobě je tam i čj .. ^^ takže se to postupně snažim překládat.. prosim všechny připomínky k již přeloženým věcem pište sem a taky bych potřeboval pomoct s pár překladama.. jako esli Forum Gold bude Fórum Zlato nebo jen Zlato já fakt nevim .. -.- prostě pokud mi pomůžete bude to jen k vašemu dobru smile.gif dik.


forum gold bych nechal na fgs normalne takove ty znaky kere sou zname bych tam nechal
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2007 10:12am
Quote (unknown_spirit @ Sat, Nov 10 2007, 02:02pm)
Hi, Rat sux :>
tech flamu bylo imho vic ;]


Rat krájí směle dál , v mých rukách ^^


edit: dělat češtinu do jsp je naprosto zbytečná věc, jen jestlipak to sobík nedělá kvůli TT ^^^

This post was edited by Killer111 on Nov 10 2007 10:13am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 10 2007 10:20am
Quote (Leri @ Sat, Nov 10 2007, 10:45am)
To ze by to tady chtelo moderatora se probiralo uz nekolikrat a ja to s tim zrovna nevidim moc nadejne. Takze jsme sami pro sebe moderatory a zalezi to jen na nas jake to tu bude.
Podle mne to zustane takhle ve stejnych kolejich, ale co, ja se aspon zase zasmeju, chodim sem rad :-)


ja sem chodim jen kvuli leriho wub.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 10 2007 10:27am
Quote (Killer111 @ Sat, Nov 10 2007, 05:12pm)
Rat krájí směle dál , v mých rukách ^^


edit: dělat češtinu do jsp je naprosto zbytečná věc, jen jestlipak to sobík nedělá kvůli TT ^^^


ty aby sis nerejp ty rovnokšilťáku tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll