d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Poradte
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:42pm
Quote (Leri @ Fri, Nov 9 2007, 09:21pm)
to asi nepoznas saesu biggrin.gif


máš pravdu neznám
čo je to za týpka? biggrin.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 05:50pm
Quote (DTSS @ Sat, Nov 10 2007, 12:42am)
máš pravdu neznám
čo je to za týpka? biggrin.gif


Člověk, jež mu sláva z dřívějších dob stoupla do hlavy a myslel si, že je stále pvp master. Možné je,že to uměl dříve. Ale mně předvedl... ehm, takový průměr. Ale předtím sem nehrál, nemůžu to posoudit.

Jen si pamatuju nějaké duely s ním, Saesa was slain by zEro. ... Your friend saesa has left game. Your friend saesa has left realm... A ne, internet loss to nebyl :-) XX výmluv, ale co už.. každý sme nějací, ale proč ze sebe dělat něco víc? Více věcí mě přimělo k tomuto názoru, ale co už.

V diablu hraje velkou roli ping, následovaný luckem a skillem.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 9 2007 06:40pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:50pm)
Člověk, jež mu sláva z dřívějších dob stoupla do hlavy a myslel si, že je stále pvp master. Možné je,že to uměl dříve. Ale mně předvedl... ehm, takový průměr. Ale předtím sem nehrál, nemůžu to posoudit.

Jen si pamatuju nějaké duely s ním, Saesa was slain by zEro. ... Your friend saesa has left game. Your friend saesa has left realm... A ne, internet loss to nebyl :-) XX výmluv, ale co už.. každý sme nějací, ale proč ze sebe dělat něco víc? Více věcí mě přimělo k tomuto názoru, ale co už.

V diablu hraje velkou roli ping, následovaný luckem a skillem.


Any vouches from your friends? hm? SCREEN? hm? Saesa imho the best pvper CZE forever.
Respect him.
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 10 2007 02:11am
hh biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 10 2007 02:23am
Quote (z3r0. @ Sat, 10 Nov 2007, 00:50)
Člověk, jež mu sláva z dřívějších dob stoupla do hlavy a myslel si, že je stále pvp master. Možné je,že to uměl dříve. Ale mně předvedl... ehm, takový průměr. Ale předtím sem nehrál, nemůžu to posoudit.

Jen si pamatuju nějaké duely s ním, Saesa was slain by zEro. ... Your friend saesa has left game. Your friend saesa has left realm... A ne, internet loss to nebyl :-) XX výmluv, ale co už.. každý sme nějací, ale proč ze sebe dělat něco víc? Více věcí mě přimělo k tomuto názoru, ale co už.

V diablu hraje velkou roli ping, následovaný luckem a skillem.


saesa je v pohodě wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 10 2007 04:58am
Quote (ghetofu @ Sat, Nov 10 2007, 01:40am)
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:50pm)
Člověk,
jež mu sláva z dřívějších dob stoupla do hlavy a myslel si, že je stále
pvp master. Možné je,že to uměl dříve. Ale mně předvedl... ehm, takový
průměr. Ale předtím sem nehrál, nemůžu to posoudit.

Jen si
pamatuju nějaké duely s ním, Saesa was slain by zEro. ... Your friend
saesa has left game. Your friend saesa has left realm... A ne, internet
loss to nebyl :-) XX výmluv, ale co už.. každý sme nějací, ale proč ze
sebe dělat něco víc? Více věcí mě přimělo k tomuto názoru, ale co už.

V diablu hraje velkou roli ping, následovaný luckem a skillem.


Any vouches from your friends? hm? SCREEN? hm? Saesa imho the best pvper CZE forever.
Respect him.


Jo v dobách 1.09 byl, ale bohužel to už je minulost. Já sem taky jednu dobu byl 1. na EP s mojí hybrid asn, jenže je to minulost taky a tak se s tím nevytahuji :-)

Jinak nic proti němu, byl to docela kapr.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 10 2007 07:06am
Davuuuuul !
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 10 2007 07:39am
Jak legenda praví: Jednoho deštivého dne příjde Saesa a všem nám natrhne prdel!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 10 2007 07:54am
Quote (ghetofu @ Sat, 10 Nov 2007, 14:39)
Jak legenda praví: Jednoho deštivého dne příjde Saesa a všem nám natrhne prdel!


vouch
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 10 2007 09:48am
Quote (ghetofu @ Sat, 10 Nov 2007, 14:39)
Jak legenda praví: Jednoho deštivého dne příjde Saesa a všem nám natrhne prdel!


to se deje kazdej den lerimu :>
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll