Quote (DTSS @ Sat, Nov 10 2007, 12:42am)
máš pravdu neznám
čo je to za týpka?

Člověk, jež mu sláva z dřívějších dob stoupla do hlavy a myslel si, že je stále pvp master. Možné je,že to uměl dříve. Ale mně předvedl... ehm, takový průměr. Ale předtím sem nehrál, nemůžu to posoudit.
Jen si pamatuju nějaké duely s ním, Saesa was slain by zEro. ... Your friend saesa has left game. Your friend saesa has left realm... A ne, internet loss to nebyl :-) XX výmluv, ale co už.. každý sme nějací, ale proč ze sebe dělat něco víc? Více věcí mě přimělo k tomuto názoru, ale co už.
V diablu hraje velkou roli ping, následovaný luckem a skillem.