d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2007 02:11pm
Quote (undead_lord @ Sat, Nov 10 2007, 08:46pm)
Quote (z3r0. @ Sat, Nov 10 2007, 10:57am)


Např.:
undead_lord, kterého sem porazil ani nevím kolik barb vs blizz, tak
hned na druhý den chtěl po EP aby změnili pravidla, že blizzna nemůže
zabít barba. Se sobem to už ani nevím pomalu co bylo, ale bylo to dost
ostré.



Porazils me 2x !!!
a navic to bylo na zacatku, kdyz jsem vstoupil do ep a nemel ani poradny veci tak se tu nevytahuj.

odveta !!!


a kolik se toho změnilo kromě věcí ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 10 2007 02:15pm
Quote (Killer111 @ Sat, Nov 10 2007, 09:11pm)
a kolik se toho změnilo kromě věcí ?


Hele nevyskakuj si na mého nemrtvého přítele !! Nebo ti votočim kšiltovku kšiltem dozadu !! ^^
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 10 2007 02:30pm
Quote (Killer111 @ Sat, Nov 10 2007, 08:11pm)
a kolik se toho změnilo kromě věcí ?


kdyz pocitam, ze d2 je hlavne o vecich tak se toho zmenilo hodne ^^

jinak v duelu se pozna nejlip smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2007 02:31pm
Quote (Sobcz @ Sat, Nov 10 2007, 09:15pm)
Hele nevyskakuj si na mého nemrtvého přítele !! Nebo ti votočim kšiltovku kšiltem dozadu !! ^^


go go fifty in the house !
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 12 2007 11:47am
To Killer @ jsem koukal , že jste včera vyhrali skupinu, ale pak dostali klepec ...

foh+fb+trap by si to měl dávat ne ... ?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 12 2007 12:21pm
Quote (Rakiii @ Mon, Nov 12 2007, 06:47pm)
To Killer @ jsem koukal , že jste včera vyhrali skupinu, ale pak dostali klepec ...

foh+fb+trap by si to měl dávat ne ... ?


jj, je to smutný jak sme to pomrdali, ale pala vždycky chcípl hrozně rychle , přitom hraje velmi dobře. Ale ten tacův team se rushoval hrozně špatně. základ byl rushnout tace, jenže při rushi dec+traps a sorka žrala moc. škoda mohli sme vyhrát tour ale nestalo se. každopádně body do ladderu se počítají smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 26 2007 09:01am
Tak mame po 2v2 tour...

Hral jsem ja (nec) s unluckym (foher)

1. zapas vs assn foh icon_pointr.gif Cekal sem to tezsi... Tady bych rek, ze to trochu unlu pomrdal. Tady jsme meli cubovat (to slo), kdyz nas obklicej ze dvou stran tak jit pres palu pryc od assy (to uz nam ke konci taky slo) a hlavne se nezastavovat na moc dlouho, aby nam to assa nedala sezrat (to me ke konci slo, unluckymu moc ne). Vysledek 1:4
2. zapas vs baba blizz icon_pointr.gif Cekal sem to lehci, myslel sem ze vyhrajem... Tady sem to trochu asi mrdal ja, protoze jsem se moc nedrzel u paly, kdyz me tankovali. Unlu by je s conv lr fohem sprazil, kdybych se u nej udrzel... sry unlu, doladim to, je to tezky vyhybat se atackum a jeste ti byt na blizku... Vysledek: 0:4

Beztak to byla prdel wink.gif

Ted se pochlub ty, Jiri, ste taky vsechno prosrali... smile.gif

This post was edited by Josefista on Nov 26 2007 09:03am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 26 2007 02:52pm
@pepův post

Tenhle team sme hráli jednou se zerem v tour. Je to hodně sympatickej team, bohužel má moc slabin. Je pravda že je kouzelnej např zrovna vs barb blizz, těm sme dali 4-0 během 5 minut. LR na sorku, Dec na bara. sorka dead v turánu barb už je hovno. Tenhle team nemá šanci vyhrát vs Ama pala , Ama Nec pokud teda nehraje za necra Tac , pak to možný je smile.gif
vs Bar nec sme se taky nechytali (to byla ještě povolená dec).


k tour. Musim říct že hrůza. Už nehodlám hrát 2v2 v teamu kde 80% procent všeho záleží na jednom charu, pokud ten char nehraje někdo kdo je top 3.
Tady byl vidět krásnej rozdíl mezi Alexem a Andrem. Řekl bych že sem hrál dobře, měl sem snad víc killů než alex, ale on jako blizz sorc dělal neskutečně moc chyb.
e.g. zbyly sme Barb+blizz vs assa a prohráli sme atd. myslím že výsledek 0-4 vs asn blizz je důkazem, zatímco andre nad nimi 4-0 vyhrál smile.gif

toť snad vše.
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 2 2007 11:49am
Dneska jsem na 3v3 nemel cas (uceni/expeni:)) takze poprosim pana Jiriho aby sem pridal svuj komentar smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 3 2007 03:08am
Dale bych chtel vyzkouset tyto sestavy:
2v2: nec + trap/hyb
3v3: Baba, nec, blizz (killer, unlu, ja?)
Co si o tom myslite?

This post was edited by Josefista on Dec 3 2007 03:08am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll