Quote (MrReaper @ Thu, 8 Nov 2007, 22:14)
MOFO JSI NECHUTNY... uchylu je vsude plno, ale ten typek z Darkness by byl schopen mrdat i tuleně

jinak speedy sorry, ale chtel jsem ostatni trochu setrit tak jsem toho nepostoval tolik
nechutne jak nechutne, ale glamour rock patri do tohto obdobia, aj ked toto je trosku novsi pokus o revival
najhorsie je ze od vcerajska mi ten song zneje v hlave a neviem sa ho zbavit, dokonca som si stiahol cele album