d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Jste Prisli K Vasemu Nicku?
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Oct 27 2007 02:42am
hodina dejepisu a ten chlapek byl proste profik
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 28 2007 11:31am
Jak vznikla přezdívka Sob nikdo pořádně neví ... ale nikdo mi jinak neřekne mimo rodičů. Dokonce i moje bejvalá mi řikala Sobe místo Michale biggrin.gif prostě fenomén.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 28 2007 01:31pm
Treba mas parohy
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 28 2007 02:44pm
Quote (vanys @ Sun, 28 Oct 2007, 21:31)
Treba mas parohy


to nebylo hezké laugh.gif laugh.gif

Jinak uznavam ze Jemeljan Pugacov byl typek smile.gif Hail Pugy!
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Oct 29 2007 04:41am
Quote (Sobcz @ Sun, Oct 28 2007, 05:31pm)
Jak vznikla přezdívka Sob nikdo pořádně neví ... ale nikdo mi jinak neřekne mimo rodičů. Dokonce i moje bejvalá mi řikala Sobe místo Michale biggrin.gif prostě fenomén.


na to si zbvyknes, mne zase vsichni rikaj "birde" nechapu jak na to prisli biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 29 2007 06:01am
Quote (firebird_cz @ Mon, Oct 29 2007, 10:41am)
na to si zbvyknes, mne zase vsichni rikaj "birde" nechapu jak na to prisli biggrin.gif


To bude neco s ptakem ! :-)
Dale to rozebirat nebudu ;
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Oct 29 2007 06:06am
Quote (Leri @ Mon, Oct 29 2007, 12:01pm)
To bude neco s ptakem ! :-)
Dale to rozebirat nebudu ;


ze by? neni mozna biggrin.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Oct 29 2007 06:07am
No, docela zajíavý, že vlastně ani nevim, jak jsem k UBU přišel. smile.gif Nějak si nemůžu vzpomenout. Snad jen sympatie k životnímu stylu krále UBU biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Oct 29 2007 08:28am
Quote (IqLimited @ Thu, Oct 25 2007, 11:28am)
ja mam svuj nick protoze jsem moc ale to moc chytry kluk  blush.gif


no a jak sem na to prišel? no přeci v tomhle jednoduchym testíku tongue.gif tongue.gif tongue.gif

http://cz.iq-test.eu/?d=2455

This post was edited by IqLimited on Oct 29 2007 08:30am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 29 2007 09:50am
Samochvala smrdi ! bangin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll