Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 11:38am)
v queensu jj, sou to jantaři nemá cenu se s nima hádat

, stačí mi kolik takovejch máme v škole typický Ajťák. DLouhé vlasy, brejle, smrdí, tričko dimmu borgir, notebook , tkaže neřešit

:D:D ty jsi z prahy??? v praze to musi bejt super ... kazdej tyden hip hopovy konciky atd .... mi tady u nas v plzni meli minulej mesic kontrafakty a byla to pecka ... tedko 2.11. v pekle u nas v plzni za
20kcje bow wave a wich .... nechapu proc tak levno ale slysel jsem ze je to naka charitativni akce ci co ... takze doufam ze to bude pecka

btw: taky mas rad ALFACKY??? ... nagelovany vlasky ... trpitivi cepicky ... upli dziny ... nasmrdeny??? tych tu bohuzel mame plny mesto ..
This post was edited by Black_WoH on Oct 27 2007 05:42am