d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lua Videl Sem Te V Tranvaji Lol > :d
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 27 2007 04:59am
Quote (unknown_spirit @ Sat, Oct 27 2007, 10:57am)
photomanipulation... isi.


facemanipulation izi ~^~
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 27 2007 05:22am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 11:19am)
njn noobs co nechapou podstatu hip hopu .... vsem vam verim tam nejde o moji cepici ale o kundu vedle biggrin.gif


jsem s tebou nube, i když teda nevim jak moc hiphopu rozumíš, ale čapku máš pěknou

MINE:


tu druhou jsem na netu nenašel !

This post was edited by Killer111 on Oct 27 2007 05:27am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 27 2007 05:31am
Quote (Black_WoH @ Sat, 27 Oct 2007, 11:19)
njn noobs co nechapou podstatu hip hopu .... vsem vam verim tam nejde o moji cepici ale o kundu vedle biggrin.gif


a jaká je podstata hip hopu? kundy? xD
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 27 2007 05:34am
Quote (Esantin @ Sat, Oct 27 2007, 11:31am)
a jaká je podstata hip hopu? kundy? xD


jo smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 05:36am
Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 11:22am)
jsem s tebou nube, i když teda nevim jak moc hiphopu rozumíš, ale čapku máš pěknou

MINE:


tu druhou jsem na netu nenašel !


konecne poradnej typek ... Hej mc proc tu sou sami lamky co zerou metal , jungly atd? biggrin.gif
taky pekna cepka ...

btw: kupval si ji v queensu v praze??? ja kvuli vecem na sebe jel z plzne do prahy do queensu a je to pecka kramek ....
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 27 2007 05:38am
v queensu jj, sou to jantaři nemá cenu se s nima hádat smile.gif , stačí mi kolik takovejch máme v škole typický Ajťák. DLouhé vlasy, brejle, smrdí, tričko dimmu borgir, notebook , tkaže neřešit
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 05:39am
Quote (Esantin @ Sat, Oct 27 2007, 11:31am)
a jaká je podstata hip hopu? kundy? xD


no to taky biggrin.gif ale proste nevis jaky to je kdyz si muzes pred publikem napr zarapovat nebo zabeatovat .... je to pecka a me to strasne bavi .... neni to o nakym huleni travy porad nebo o tom delat ze sebe frajera .. teda to musis taky ale proste te to musi bavit no ...
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 27 2007 05:41am
Quote (Killer111 @ Sat, Oct 27 2007, 11:38am)
v queensu jj, sou to jantaři nemá cenu se s nima hádat smile.gif , stačí mi kolik takovejch máme v škole typický Ajťák.  DLouhé vlasy, brejle, smrdí, tričko dimmu borgir, notebook , tkaže neřešit


biggrin.gif:D:D ty jsi z prahy??? v praze to musi bejt super ... kazdej tyden hip hopovy konciky atd .... mi tady u nas v plzni meli minulej mesic kontrafakty a byla to pecka ... tedko 2.11. v pekle u nas v plzni za 20kc
je bow wave a wich .... nechapu proc tak levno ale slysel jsem ze je to naka charitativni akce ci co ... takze doufam ze to bude pecka smile.gif

btw: taky mas rad ALFACKY??? ... nagelovany vlasky ... trpitivi cepicky ... upli dziny ... nasmrdeny??? tych tu bohuzel mame plny mesto .. sad.gif

This post was edited by Black_WoH on Oct 27 2007 05:42am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 27 2007 05:45am
Quote (Black_WoH @ Sat, 27 Oct 2007, 12:39)
no to taky biggrin.gif ale proste nevis jaky to je kdyz si muzes pred publikem napr zarapovat nebo zabeatovat .... je to pecka a me to strasne bavi .... neni to o nakym huleni travy porad nebo o tom delat ze sebe frajera .. teda to musis taky ale proste te to musi bavit no ...


jo aha tak potom moc netoužim.. hip hop neodsuzuju ve vyjímečných situacích si taky poslechnu.. je pravda, že poslouchám převážně rock & metal, ale to neznamená, že smrdim, chodim v černym atd. metal se mi líbí hlavně kvůli hudbě a textům..
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 05:48am
Quote (Black_WoH @ Sat, Oct 27 2007, 10:19am)
njn noobs co nechapou podstatu hip hopu .... vsem vam verim tam nejde o moji cepici ale o kundu vedle biggrin.gif


Rovná kšiltofka, holé neštěstí. Tohle není podstata HIP HOPu...Je to podstata RAPU...Jestli chces byt další WANNA BE GANGSTA tak to nos dále. Ale pokud půjdeš s námy Českou a Slovenskou scénou tak to sundej.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll