d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,633
Joined: May 14 2007
Gold: 1.00
Oct 27 2007 11:40am
Quote (M0f0 @ Thu, Oct 25 2007, 11:20am)
vyser sa na skolu, najdi si robotu v kancli, prestan sportovat a len chlastaj a zer, a ono to pojde aj samo wink.gif


Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2007 11:44am
majestic12 u bitch ass fuck gtfo
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 27 2007 11:48am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 27 Oct 2007, 18:44)
majestic12 u bitch ass fuck gtfo


vouch
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 27 2007 01:16pm
omg to je jak topic RATE THIS WEIGHT/BMI/HEIGHT/WTF?

no ale abych netrhal partu... 175cm/61 kilo, jsem hubenej a NESMRDIM prestoze jsem metalista (ehm, pardon, nechal jsem se unest...)
jinak nejlepsi na pribirani je jist hodne proteinu (maso, ryby) a obilovin (rýže, celozrnný chleba apod.)... a kdyz ani to nezabere tak je tady stara dobra bůčková dieta...
Member
Posts: 528
Joined: Jun 20 2006
Gold: 1.31
Oct 30 2007 03:10am
takze par let uz pracuju jako osbni trener, mam neco malo odzavodeno v silovych sportech tak se k tomu trochu vyjadrim protoze zrovna nemam co delat smile.gif

- BMI je nesmysl, resp je to nejaky zakladni ukazatel u necvicici populace ale pro sportovce je nepozitelnej protoze trenujici clovek ma jiny pomer svalove hmoty v tele... ja sam jsem v nejlepsi forme mel kolem 107kg na 185cm vysky a tlustej jsem teda rozhodne nebyl protoze jsem mel telesny tuk nekde kolem 12% a kdybych se mel ridit nejakou pitomou BMI tabulkou tak bych byl uz obezni smile.gif

- pribirani ve veku nejakych 15-18 let muze byt snadny nebo naopak obtizny, zalezi na rychlosti celkovyho telesnyho vyvoje, nekdo uz v 15ti letech neroste a fyzicky uz je prakticky dospely a nekdo jeste v 19ti vypada jako by mu bylo sotva 15... je to predevsim otazka hormonu, ja jsem jeste v prvaku na stredni pri vysce 185cm vazil 58 kilo a kdyz jsem maturoval tak jsem mel rovnych 100, stalo me to tri roky treninku a dodrzovani jidla ale s ohledem na to ze me to strasne bavilo a bude me to bavit porad tak mi to vyhovovalo maximalne... taroven je ten trenink takova dobra katarze at uz po praci nebo jakymkoliv jinym psychickym vypeti, vyplavite trochu endorfinu, vycistite hlavu, prijemne se unavite a je vam dobre

- necvicte doma, mozna to zni divne ale k treninku doma se muzete teprve casem propracovat az budete na mnohem vyssi urovni... proc? protoze po nekolika letech treninku uz budete mit dobrou techniku a taky motivaci na to abyste doma odcvicili to co mate a odcvicili to spravne kdezto zacatecnik to bude flakat a je tu dost velky riziko ze si spatnym cvicenim zpusobi ruzny svalovy disbalance a udela vic skody nez uzitku

- nekdo tu doporucoval doplnky od NUTRENDU... nutrend nebrat, to je tak akorat krmeni pro prasata smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 30 2007 01:58pm
Quote (MrReaper @ Sat, 27 Oct 2007, 21:16)
omg to je jak topic RATE THIS WEIGHT/BMI/HEIGHT/WTF?

no ale abych netrhal partu... 175cm/61 kilo, jsem hubenej a NESMRDIM prestoze jsem metalista (ehm, pardon, nechal jsem se unest...)
jinak nejlepsi na pribirani je jist hodne proteinu (maso, ryby) a obilovin (rýže, celozrnný chleba apod.)... a kdyz ani to nezabere tak je tady stara dobra bůčková dieta...


Vsichni metaliste SMRDI!!! to vsichni vime uz od narozeni smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 30 2007 02:08pm
Quote (palec @ Tue, Oct 30 2007, 07:58pm)
Vsichni metaliste SMRDI!!! to vsichni vime uz od narozeni smile.gif


vouch
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Oct 31 2007 04:01am
Mno, mne je teda trochu vic nez tech vascih 18 tady hned ze zacatku, mam neco kolem 80kg kolik merim nevim a sezeru na co prijdu, pohoda biggrin.gif
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Nov 8 2007 04:30am
+1
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2007 04:44am
Quote (LordT @ Thu, 8 Nov 2007, 11:30)
+1


fu ck off mongoloid
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll