Quote (vanys @ Sun, Oct 21 2007, 06:48am)
Tedka nekdy chteli zavist ze byse u zubare platilo za blomby cca 250 kc za jednu .. to uz je fakt nechapu bych se nedoplatil
to je jen začátek

bude se platit za lékaře za každou položku co napíše na recept
pak co jsem viděl ve zprávách že jsou děti které maj roštěp páteře skoro se nemůže hýbat a a nedostane nic tohle už je fakt hnus
kostka másla bude kolem 50kč lol už ted je to drhý <platy jsou furt stejný ale> jednotná dan bude 9 tak si na chleba namažu kus cdčka a budu to zapíjet chladicí kapalinou.... já nevim tady někdo říkal že to není zas tak hrozný já furt zastávam jinatší názor a bude hůř
This post was edited by Lua on Oct 21 2007 04:05am