d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Politika > :d
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Oct 17 2007 02:52am
nn politika tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 19 2007 01:58pm
Quote (Rapyjer @ Tue, Oct 16 2007, 07:04pm)
lol, no ja nemuzu  rofl.gif
luaku, rekni mi kdy te osvitila tahle genialni myslenka? biggrin.gif
Takhle by se statni dluh splacel cca 62.000 let a to by jeste nesmel narustat biggrin.gif


aaa já nemyslel že by jsme stím dluh sníživoli ale jako podpůrnej program k reformám atd
tohle by ale nikdy neprošlo to je snad jasné každýmu xd

This post was edited by Lua on Oct 19 2007 02:17pm
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 21 2007 12:48am
Tedka nekdy chteli zavist ze byse u zubare platilo za blomby cca 250 kc za jednu .. to uz je fakt nechapu bych se nedoplatil
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 21 2007 04:03am
Quote (vanys @ Sun, Oct 21 2007, 06:48am)
Tedka nekdy chteli zavist ze byse u zubare platilo za blomby cca 250 kc za jednu .. to uz je fakt nechapu bych se nedoplatil


to je jen začátek biggrin.gif
bude se platit za lékaře za každou položku co napíše na recept
pak co jsem viděl ve zprávách že jsou děti které maj roštěp páteře skoro se nemůže hýbat a a nedostane nic tohle už je fakt hnus
kostka másla bude kolem 50kč lol už ted je to drhý <platy jsou furt stejný ale> jednotná dan bude 9 tak si na chleba namažu kus cdčka a budu to zapíjet chladicí kapalinou.... já nevim tady někdo říkal že to není zas tak hrozný já furt zastávam jinatší názor a bude hůř

This post was edited by Lua on Oct 21 2007 04:05am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll