d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Invex A Pivo Zdarma ! > Aneb Kdo Jede ? :p
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 27 2007 03:26am
Quote (ghetofu @ Thu, 25 Oct 2007, 18:13)
Na invex nejezděte ...Pivo zdarma bylo super no ... I když jsem chytl prvni z bečky :-/ Ale každopádně INVEX upadá každým rokem.


lol, tak oni ty stanky privezli az na pub dny.. co to je za bordel, v utery zadny pivo zdarma nebylo ^^
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 03:40am
Quote (unknown_spirit @ Sat, Oct 27 2007, 09:26am)
lol, tak oni ty stanky privezli az na pub dny.. co to je za bordel, v utery zadny pivo zdarma nebylo ^^


To je smůla smile.gif mě tam taková krásná slečna čepovala ve čtvrtek pivo a ještě semnou flirtovala..smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2007 09:47am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 09:40am)
To je smůla smile.gif mě tam taková krásná slečna čepovala ve čtvrtek pivo a ještě semnou flirtovala..smile.gif


Neexistuje zadna ktera by ti odolala
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 09:55am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Oct 27 2007, 03:47pm)
Neexistuje zadna ktera by ti odolala


Jojo smile.gif wub.gif
Member
Posts: 3,633
Joined: May 14 2007
Gold: 1.00
Oct 27 2007 10:39am
[QUOTE=ghetofu,Sat, Oct 27 2007, 03:55pm]<DIV class=quote1>Quote (fifky-OVA @ Sat, Oct 27 2007, 03:47pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->Neexistuje zadna ktera by ti odolala[/QUOTE]

Jojo smile.gif wub.gif[/QUOTE]

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2007 11:10am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 03:55pm)
Jojo smile.gif  wub.gif


ja bych ti taky neodolal
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 27 2007 11:27am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Oct 27 2007, 05:10pm)
ja bych ti taky neodolal


Nejdriv jsi tohle rikal o mne, ale jak vidim, uz jsi ztratil zajem sad.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2007 11:28am
Quote (Leri @ Sat, Oct 27 2007, 05:27pm)
Nejdriv jsi tohle rikal o mne, ale jak vidim, uz jsi ztratil zajem sad.gif


co to povidas.. u tebe to porad plati brouku wub.gif ale vzdyt ty uz mi ani na tom ajsikjucku nenapises sad.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 27 2007 11:28am
Quote (Leri @ Sat, Oct 27 2007, 05:27pm)
Nejdriv jsi tohle rikal o mne, ale jak vidim, uz jsi ztratil zajem sad.gif


Neboj Leri ja bych o tebe ještě zájem měl biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 27 2007 11:40am
Quote (ghetofu @ Sat, Oct 27 2007, 05:28pm)
Neboj Leri ja bych o tebe ještě zájem měl biggrin.gif


Mam teda hodit moje nove foto ?smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll