Quote (ghetofu @ Thu, 25 Oct 2007, 18:13)
Na invex nejezděte ...Pivo zdarma bylo super no ... I když jsem chytl prvni z bečky :-/ Ale každopádně INVEX upadá každým rokem.
lol, tak oni ty stanky privezli az na pub dny.. co to je za bordel, v utery zadny pivo zdarma nebylo ^^