Quote (doobik @ Mon, Oct 15 2007, 11:12am)
Hehe,ja jak budem mat 18,tak uz v rodine budeme 4ja s vodicakom,tak dokupime tretie auto a asi to bude Golfik,urceny premna

)) ...Ete rok a pol,wheee

...
lol dubak na golfe, to sa radsej odstahujem dakam na vychod :F