d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Killercz Aneb Jak Neumi Prohravat > Read Inside
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2007 06:22am
Quote (killercz @ Sat, 6 Oct 2007, 13:02)
pfff^^ zkus si s nim dat duel za stejnejch podminek,s tim ze bude delat to samy a budes na moji strane:3


1. hraju sc, teďka už ani moc nehraju
2. tebe moc neznám a Jamese znám už dlouho a tebe moc ne, tak se přikláním na jeho stranu, nic proti tobě wink.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 6 2007 07:08am
Quote (Esantin @ Sat, Oct 6 2007, 02:22pm)
1. hraju sc, teďka už ani moc nehraju
2. tebe moc neznám a Jamese znám už dlouho a tebe moc ne, tak se přikláním na jeho stranu, nic proti tobě wink.gif


no ok,tvoje vec:-)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 6 2007 08:02am
/care ? a e-drama ? biggrin.gif

edit: a ja sem budouci pravnik tak stfu wink.gif

This post was edited by Sobcz on Oct 6 2007 08:04am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 6 2007 08:25am
Lol killer ty seš pěkně trapnej ... hýbat se je běhat apod ne útočit...

Prostě si prohrál a nedokážeš se s tím smířit a tak hledáš kličky jak se z toho vyvlíknout.. ubožáku
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 6 2007 08:42am
Quote (mortwatcher @ Sat, Oct 6 2007, 04:25pm)
Lol killer ty seš pěkně trapnej ... hýbat se je běhat apod ne útočit...

Prostě si prohrál a nedokážeš se s tím smířit a tak hledáš kličky jak se z toho vyvlíknout.. ubožáku


kdyz stojis na miste a sekas kolem,tak to je behani,ale neni to utoceni?? nejdriv si zjisti vsechny fakta a pak nekomu rikej ubozak,protoze jinak se akorat ztrapnis...

Sob:uz studujes na pravech,nebo teprv budes?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2007 09:33am
bez ss nebo videa je to diskuze o ničem..
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Oct 6 2007 09:53am
Pohyb je označení, které se používá tehdy, mění-li hmotné objekty svoji vzájemnou polohu, tvar, velikost, tepelné, elektrické nebo magnetické vlastnosti, skupenství, chemické složení, biologické vlastnosti apod. Pohyb je základním projevem existence hmoty, takže pokud by ses nepohyboval, tak by si tam ani nebyl => Byl jsi tam, tudíž jsi se pohyboval smile.gif

This post was edited by pugacov on Oct 6 2007 09:57am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 6 2007 09:54am
Quote (killercz @ Sat, Oct 6 2007, 02:42pm)
kdyz stojis na miste a sekas kolem,tak to je behani,ale neni to utoceni?? nejdriv si zjisti vsechny fakta a pak nekomu rikej ubozak,protoze jinak se akorat ztrapnis...

Sob:uz studujes na pravech,nebo teprv budes?


přečet sem si první dva posty a to mi stačí k tomu udělat si o tobě obrázek + postni screeny
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 6 2007 10:21am
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 08:29pm)
Oh posli sceen tam je ze budu stat na miste... to co delaj moje ruce je jedno ne chlapecku ?a nejaky prava name nevytahuj .... nebo natebe zavolam policajty a mafii ! ( ale nevim koho driv, me to prijde skoro stejny )


A já na tebe zavolám svýho brachu, ten je taaakle vysokej a urcite by te prepral... je aspon milionkrat silnejsi nez ty!

To Morthwatcher: jestli se dohoda tykala hybani, tak sekani kolem je urcite pohyb, to je nevyvratitelny! (v tom prip 1:0 pro killeracz). pokud se tykala behani, tak vyhrala pleska tongue.gif

fandim killerovicz wink.gif

This post was edited by Josefista on Oct 6 2007 10:27am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 6 2007 10:24am
Quote (pugacov @ Sat, 6 Oct 2007, 16:53)
Pohyb je označení, které se používá tehdy, mění-li hmotné objekty svoji vzájemnou polohu, tvar, velikost, tepelné, elektrické nebo magnetické vlastnosti, skupenství, chemické složení, biologické vlastnosti apod. Pohyb je základním projevem existence hmoty, takže pokud by ses nepohyboval, tak by si tam ani nebyl => Byl jsi tam, tudíž jsi se pohyboval smile.gif


lol'd & vouch biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll