d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Poradte O Cene
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 5 2007 05:08am
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 07:03am)
biggrin.gif:D nekdo uz ma slaby nervy koukam:-)
no botit s amou bez eni by slo asi blbe,ale co:_D:D trosku smysl pro humor,ze??


zaprve mam eni
zadruhe nemuzu mit smysl pro humor kdyz s tim do mne jebe kazdy, tady uz nejde o humor

This post was edited by Leri on Oct 5 2007 05:09am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 5 2007 05:48am
Quote (Leri @ Fri, Oct 5 2007, 11:08am)
zaprve mam eni
zadruhe nemuzu mit smysl pro humor kdyz s tim do mne jebe kazdy, tady uz nejde o humor


Ja můžu potvrdit že Leri u toho PC sedí smile.gif Většinou s nim na tom baalrunu jsem a povídám si s nim. Takže tohle je nepravdivé obvinění. OMGKKTHXBYE
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 06:03am
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 5 2007, 11:48am)
Ja můžu potvrdit že Leri u toho PC sedí smile.gif Většinou s nim na tom baalrunu jsem a povídám si s nim. Takže tohle je nepravdivé obvinění. OMGKKTHXBYE


Lerak & Ghetofu > all
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 07:32am
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 5 2007, 11:48am)
Ja můžu potvrdit že Leri u toho PC sedí smile.gif Většinou s nim na tom baalrunu jsem a povídám si s nim. Takže tohle je nepravdivé obvinění. OMGKKTHXBYE


fakt jo ? a jakto ze me tam neprizves abych tam sedel a povidal si svama ? ses zlej !
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll