Quote (Leri @ Fri, Oct 5 2007, 11:08am)
zaprve mam eni
zadruhe nemuzu mit smysl pro humor kdyz s tim do mne jebe kazdy, tady uz nejde o humor
Ja můžu potvrdit že Leri u toho PC sedí

Většinou s nim na tom baalrunu jsem a povídám si s nim. Takže tohle je nepravdivé obvinění. OMGKKTHXBYE