d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Justice Guildu Je Rok > no neni to krasa ?
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 26 2007 03:16pm
Sob ma strasne velky e-penis
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 26 2007 03:24pm
Quote (Leri @ Wed, Sep 26 2007, 09:16pm)
Sob ma strasne velky e-penis


Ja bych to řekl trošku jinak: Ma strašně velke e-varlata.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2007 03:26pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 26 2007, 10:13pm)
^^ co ja vim tak tebe sem taky irl videl a nemyslim ze bych se choval jak nakej king... teda aspon sis nestezoval tak nevim co ted mas za hemzy.


ale bavis se speedem a on mele hovna a ty mu to zeres vis a taky se podle toho chovas

This post was edited by sapier on Sep 26 2007 03:28pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 03:28pm
Quote (sapier @ Wed, Sep 26 2007, 10:26pm)
ale bavis se speedem a on mele hovna a ty mu zeres vis a taky se podle toho chovas


hlavne ze ty vsechno vis nejlip .. to se mi na tobe dycky libilo.. prehled, inteligence, duvtip. proste kluk jako buk.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 26 2007 03:32pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 26 2007, 09:28pm)
hlavne ze ty vsechno vis nejlip .. to se mi na tobe dycky libilo.. prehled, inteligence, duvtip. proste kluk jako buk.


1:0 for Sobcz
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2007 03:34pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 26 2007, 10:28pm)
hlavne ze ty vsechno vis nejlip .. to se mi na tobe dycky libilo.. prehled, inteligence, duvtip. proste kluk jako buk.


proste nemam rad jak nekdo mi lze a ja o tom vim a kdyz sem to speedymu rekl tak nerekl jediny rozumny argument jen udelal plno vychcanych veci pomluvil me u plno lidi udelal ze me curaka a to jen proto ze jsem ho dojebal jak male decko a ty si k tomu nikdy nic nerekl a byl jsi snim furt dobry kamarad pral bych si aby tu prijel speedy me zbit o tom se mi zda kazdy vecer 8k posts cu

edit:gheto nevyjadruj se dik a dalsi debilni posty dik

This post was edited by sapier on Sep 26 2007 03:35pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 26 2007 03:38pm
Ja žiji v Demokratickém státě ^^ Takže se budu vyjadřovat i když třeba říkám hlouposti.
Congratulate for 8k posts.
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Sep 26 2007 03:57pm
zase flame? ... omfg

je super ze justice ma 1 rok a ze to vydrzela takovou dobu, na tom ma sob velkou zasluhu ...

a gheto neplet si demokracii s anarchii, bud mas co rict a pak to rekni, to je tve pravo nebo nemas, a pak drz hubu
uz jsem unavenej z tech vecnych flamu a spamu o nicem na cze-svk foru, suxx!!!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 26 2007 10:52pm
Quote (sapier @ Wed, Sep 26 2007, 10:34pm)
proste nemam rad jak nekdo mi lze a ja o tom vim a kdyz sem to speedymu rekl tak nerekl jediny rozumny argument jen udelal plno vychcanych veci pomluvil me u plno lidi udelal ze me curaka a to jen proto ze jsem ho dojebal jak male decko a ty si k tomu nikdy nic nerekl a byl jsi snim furt dobry kamarad pral bych si aby tu prijel speedy me zbit o tom se mi zda kazdy vecer 8k posts cu

edit:gheto nevyjadruj se dik a dalsi debilni posty dik


Ok prosimte udelej mi seznam lidi s kterejma se muzu bavit a s kterejma nemuzu abych nemlel hovna, budu ti vdecnej, dekuju.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 26 2007 11:30pm
Quote (Lua @ Wed, Sep 26 2007, 06:33pm)
tomuhle já říkám jemné naznačení že ho to sere a že by ho měl sob vzít biggrin.gif sry připadá mi to tak


lol ne.. todle sem už měl nabídku joinout asi 6 guild buď v threadu kerý sem si založil nebo i přes pm biggrin.gif

ale to byla nějaká slabá chvilka asi biggrin.gif na co mi je guilda xD já byl asi vždycky spíš vlk samotář happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll