Quote (Sobcz @ Wed, Sep 26 2007, 10:28pm)
hlavne ze ty vsechno vis nejlip .. to se mi na tobe dycky libilo.. prehled, inteligence, duvtip. proste kluk jako buk.
proste nemam rad jak nekdo mi lze a ja o tom vim a kdyz sem to speedymu rekl tak nerekl jediny rozumny argument jen udelal plno vychcanych veci pomluvil me u plno lidi udelal ze me curaka a to jen proto ze jsem ho dojebal jak male decko a ty si k tomu nikdy nic nerekl a byl jsi snim furt dobry kamarad pral bych si aby tu prijel speedy me zbit o tom se mi zda kazdy vecer 8k posts cu
edit:gheto nevyjadruj se dik a dalsi debilni posty dik
This post was edited by sapier on Sep 26 2007 03:35pm