d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prison Break - Útěk Z Vězení
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Sep 25 2007 02:18pm
Quote (xLYNXx @ Tue, 25 Sep 2007, 19:13)
podle ukazek vypadal PB dost dobre, jen doufam, ze to nebude stejna sracka jako lost, rodinka se na to sem tam diva, ale vetsi humus jsem v zivote nevidel, zacatek vypadal nadejne, ale odstupem casu se to zvrhlo v nekonecny serial typu "tak jde cas" LoL, hnus....


na ''tak jde cas'' nema zadny serial :]
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 25 2007 02:23pm
dallas >>>> all
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Sep 25 2007 03:24pm
Quote (otko @ Tue, 25 Sep 2007, 21:23)
dallas >>>> all


dzejar >all :]
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Sep 25 2007 04:37pm
pb nevim ale asi bude good

moje volba -> heroes a dexter (skoda ze ani jeden uz nepokracuje)

nn lost,dallas wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 26 2007 05:19am
Quote (melcz @ Tue, 25 Sep 2007, 23:37)
pb nevim ale asi bude good

moje volba -> heroes a dexter (skoda ze ani jeden uz nepokracuje)

nn lost,dallas  wink.gif


looooooool dallas da best

a heroes zacalo vcera druha seria

a dexter zacina buduci tyzden wink.gif (ale prve dve cast sa daju uz stahnut)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 17 2007 01:55pm
tak jak se vám líbí season 3 po osmi dílech? další budou za ~ 2 měsíce kuli nějaký blbý stávce.. mě zatim líbí, jak na první řadu to nemá, ale určitě to neni tolik upadkový jako třeba losti.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Nov 17 2007 07:06pm
Quote (Esantin @ Sat, 17 Nov 2007, 20:55)
tak jak se vám líbí season 3 po osmi dílech? další budou za ~ 2 měsíce kuli nějaký blbý stávce.. mě zatim líbí, jak na první řadu to nemá, ale určitě to neni tolik upadkový jako třeba losti.


j ujde to smile.gif furt to ma spad tongue.gif ale na prvnich 14 dilu prvni serie to ofc nema biggrin.gif
mno tak neni to prvni pauza, potom bude este jedna tj mame se na co tesit tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 18 2007 06:26am
Jestli se vám líbí vám líbí Danay Garcia and Jodi Lyn O'Keefe, tak koukněte na tohle smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=qnmCCxwYYRI&eurl
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2007 10:57am
Hmm 3. radu jsem ete nestahoval sad.gif ale verim ze se tam deji silene veci tongue.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 18 2007 03:53pm
Quote (Esantin @ Sun, 18 Nov 2007, 13:26)
Jestli se vám líbí vám líbí Danay Garcia and Jodi Lyn O'Keefe, tak koukněte na tohle smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=qnmCCxwYYRI&eurl


no ujde ale to je k tematu?biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll