d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Chut Na Asn Ale
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 18 2007 09:25am
mam i nemam smile.gif no já nevím asi jste mi to rozmluvili když najdu expíčky tak bude dru biggrin.gif nebo..... kolik stoji nejlevnější nl 18fcr 2dudu amu?
a kolik pelt 20fc 2dudu nějáký add litl smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 18 2007 09:31am
Quote (Lua @ Tue, Sep 18 2007, 03:25pm)
mam i nemam smile.gif no já nevím asi jste mi to rozmluvili když najdu expíčky tak bude dru biggrin.gif nebo..... kolik stoji nejlevnější nl 18fcr 2dudu amu?
a kolik pelt 20fc 2dudu nějáký add litl smile.gif


tak pelt s fcr bude docela drahej, byla by to celkem rare vec...
Banned
Posts: 17,426
Joined: Dec 3 2005
Gold: 0.23
Warn: 80%
Sep 18 2007 09:32am
Quote (Sentinel4 @ Tue, Sep 18 2007, 03:31pm)
tak pelt s fcr bude docela drahej, byla by to celkem rare vec...


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

NICE FLAME M8TE
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 18 2007 09:33am
Quote (shaunjubb @ Tue, Sep 18 2007, 03:32pm)
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

NICE FLAME M8TE


LOL, idiot fat eng random.

n1 warn shaun.

stop post porn pics.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 09:33am
Quote (Lua @ Tue, Sep 18 2007, 04:25pm)
mam i nemam smile.gif no já nevím asi jste mi to rozmluvili když najdu expíčky tak bude dru biggrin.gif nebo..... kolik stoji nejlevnější nl 18fcr 2dudu amu?
a kolik pelt 20fc 2dudu nějáký add litl smile.gif


amuj tak 60
pelt s fcr neexistuje jak napsal viky ..


radši si udělej za těch 100 fg mf char, a uděláš líp. za 100 fg uděláš tak akorát hovno

This post was edited by Killer111 on Sep 18 2007 09:34am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 18 2007 09:48am
jáj mám na scnl celou asku, jestli si vzpomenu na heslo tak ti pmnu xD
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2007 05:04am
Quote (Killer111 @ Tue, Sep 18 2007, 03:33pm)
amuj tak 60
pelt s fcr neexistuje jak napsal viky ..


radši si udělej za těch 100 fg mf char, a uděláš líp. za 100 fg uděláš tak akorát hovno


Necetl jsem to cele, ale co Arach?

Quote (Lua @ Mon, Sep 17 2007, 02:50pm)
nou fg smile.gif ale i tak chci udělat bm nl asku

psn
eq chaos/ <nevím asi další chaos> nebo storm
nejspíš eni
draculy nebo trangouly
shako
torch anni
full ofc psn scs smile.gif nejlépe 175  nemá někdo? rádbych  smile.gif

normální build dotaz můžu dát bvc ? s 75 blockem a full of psn ? biggrin.gif
jako amky,druids es sorcky to bude celkm  dobrý biggrin.gif


Opět, sorry, ale necetl jsem to cely, takze pokud se to tady už probíralo, tak jako bych nepsal...
Nechces místo štítu jí namaxovat Weapon block, co jsem o tom četl, tak to odráží i magické útoky, tipu blizzard, meteor a tak... Ale nezaručuju... smile.gif

This post was edited by Sebasti on Sep 23 2007 05:05am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 23 2007 05:43am
arach stoji na nl tak 5 fg smile.gif

jinak fcr pelt neni, ale circlety s fcr jsou a nejlevnejsi stoji tak 10 fg smile.gif
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Sep 24 2007 12:31pm
Quote (Sebasti @ Sun, Sep 23 2007, 11:04am)
Opět, sorry, ale necetl jsem to cely, takze pokud se to tady už probíralo, tak jako bych nepsal...
Nechces místo štítu jí namaxovat Weapon block, co jsem o tom četl, tak to odráží i magické útoky, tipu blizzard, meteor a tak... Ale nezaručuju... smile.gif


Weapon block, je sice prima, ale maxovat to je hloupost, jeho ucinnost s bodama v nem nestoupa, tak jak si predstavujes. Mel jsem celkem solidniho trapera, byt podle tehdejsich ep rules a wb byl hodne znat, ale max block se stormem je proti phys. dmg nesrovnatelne lepsi. Jinak co si pamatuji tak ww asn mel raketak a docela s ni mel uspech.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 24 2007 12:38pm
Quote (nighthag @ Mon, 24 Sep 2007, 19:31)
Weapon block, je sice prima, ale maxovat to je hloupost, jeho ucinnost s bodama v nem nestoupa, tak jak si predstavujes. Mel jsem celkem solidniho trapera, byt podle tehdejsich ep rules a wb byl hodne znat, ale max block se stormem je proti phys. dmg nesrovnatelne lepsi. Jinak co si pamatuji tak ww asn mel raketak a docela s ni mel uspech.


vouch smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll