d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Guildy Na Jsp,klany Etc > Pro a proti
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 10:33am
Quote (undead_lord @ Fri, Sep 14 2007, 05:31pm)
ty nemas v flistu njagua?? loser biggrin.gif


to víš nemam donor star tak si mě nepřidal biggrin.gif

a ty koukej koupit amulet 750 for you ^^

This post was edited by Killer111 on Sep 14 2007 10:33am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 14 2007 11:39am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 04:29pm)
dyť já proti tobě nic nemám viky , já si dělám prču z každého a rozhodně to není nic osobního


ale v posledni dobe to tak nevypada... kdyz si ji dela zero, aposn mi pak napise, nebo tak neco... od Tebe mi to neprijde jako prca, ale kdyz to rikas, aposn ze tak..


a k tomu F lisut na jsp, ten mi prijde nejvic ubohej a pridavat si njaga atd... to je uplne nejhorsi...

This post was edited by Sentinel4 on Sep 14 2007 11:40am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 14 2007 03:11pm
Quote (Sentinel4 @ Fri, Sep 14 2007, 05:39pm)
ale v posledni dobe to tak nevypada... kdyz si ji dela zero, aposn mi pak napise, nebo tak neco... od Tebe mi to neprijde jako prca, ale kdyz to rikas, aposn ze tak..


a k tomu F lisut na jsp, ten mi prijde nejvic ubohej a pridavat si njaga atd... to je uplne nejhorsi...


Jsem cool kdyz tam njaguara nemam?
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 15 2007 12:05am
Quote (Leri @ Fri, Sep 14 2007, 09:11pm)
Jsem cool kdyz tam njaguara nemam?


JO
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 15 2007 02:03am
Quote (killercz @ Fri, Sep 14 2007, 03:24pm)
a duvody?:-)


Proste proto smile.gif

This post was edited by Jameess on Sep 15 2007 02:03am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll