Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 04:29pm)
dyť já proti tobě nic nemám viky , já si dělám prču z každého a rozhodně to není nic osobního
ale v posledni dobe to tak nevypada... kdyz si ji dela zero, aposn mi pak napise, nebo tak neco... od Tebe mi to neprijde jako prca, ale kdyz to rikas, aposn ze tak..
a k tomu F lisut na jsp, ten mi prijde nejvic ubohej a pridavat si njaga atd... to je uplne nejhorsi...
This post was edited by Sentinel4 on Sep 14 2007 11:40am