d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Pouzivan Es Pri Brns .:. > uh
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 7 2007 06:38am
Quote (Josefista @ Fri, 7 Sep 2007, 14:31)
to mas pravdu, v tom pripade to taky nechapu tongue.gif


no ja si tiez skor myslim ze sa rozdeluje fixny xp, a ten kto ma anni, ondal a shrine dostava viac na ukor inych. pokial ale ma niekto o tom seriozny proof, pls post here
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 06:38am
Podle me dalsi zbytecny topic tongue.gif myslim si ze na tohle vsechno se slo zeptat hera_cz via pm smile.gif on je ten nejvetsi cze / svk no lifer a na tuhle otazku by ti urcite rad a s prehledem odpovedel wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 07:40am
Quote (undead_lord @ Fri, 7 Sep 2007, 13:24)
v tom pripade, proc se nekteri lidi rozciluji?


protože leechuješ, tim že nic neděláš, seš někde schovanej aby ti ji nesundali cursou.
snad ondal + anni je naukor jiných, es je navíc
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 7 2007 07:45am
Quote (undead_lord @ Fri, Sep 7 2007, 12:24pm)
v tom pripade, proc se nekteri lidi rozciluji?
Quote (Esantin @ Fri, Sep 7 2007, 01:40pm)
protože leechuješ, tim že nic neděláš, seš někde schovanej aby ti ji nesundali cursou.
snad ondal + anni je naukor jiných, es je navíc


Je to jednoduche wink.gif Protoze nedokazou unest to, ze ty mas s 91 ES a oni s higher lvlem ne :-)

This post was edited by Leri on Sep 7 2007 07:46am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 7 2007 08:30am
Quote (Esantin @ Fri, Sep 7 2007, 01:40pm)
protože leechuješ, tim že nic neděláš, seš někde schovanej aby ti ji nesundali cursou.
snad ondal + anni je naukor jiných, es je navíc


já bych v tom viděl závist, máš něco, co oni ne
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 7 2007 09:26am
mel sem 90 priletel pala 97 do stony jam u to ukrad pred nosem ... malem se z toho pochacal zacal na me nadavat do banu kicku atd xD sem z neho nemoh smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 7 2007 09:39am
hm pamatuji si doby s ES a leechovani na xxx baalrunech denne smile.gif to snad uz nikdy ne
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 10:03am
Quote (st3pix @ Fri, 7 Sep 2007, 15:30)
já bych v tom viděl závist, máš něco, co oni ne


mě to přijde normální, třeba když najdu náhodou najdu es, tak ji nechám nějaký 97 nebo 98
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 7 2007 10:37am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Sep 7 2007, 12:38pm)
Podle me dalsi zbytecny topic tongue.gif myslim si ze na tohle vsechno se slo zeptat hera_cz via pm smile.gif on je ten nejvetsi cze / svk no lifer a na tuhle otazku by ti urcite rad a s prehledem odpovedel wink.gif


hero to taky nevi, jinak by se uz davno ozval
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 7 2007 10:54am
Quote (vanys @ Fri, 7 Sep 2007, 17:26)
mel sem 90 priletel pala 97 do stony jam u to ukrad pred nosem ... malem se z toho pochacal zacal na me nadavat do banu kicku atd xD sem z neho nemoh smile.gif


TY HAJZLE .. TO SEM UDELAL JA .. NE TY!!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll