☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> .:. Pouzivan Es Pri Brns .:. > uh
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1005
Replies: 44
Track Topic
M0f0
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
155.00
#31
Sep 7 2007 06:38am
Quote (Josefista @ Fri, 7 Sep 2007, 14:31)
to mas pravdu, v tom pripade to taky nechapu
no ja si tiez skor myslim ze sa rozdeluje fixny xp, a ten kto ma anni, ondal a shrine dostava viac na ukor inych. pokial ale ma niekto o tom seriozny proof, pls post here
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#32
Sep 7 2007 06:38am
Podle me dalsi zbytecny topic
myslim si ze na tohle vsechno se slo zeptat hera_cz via pm
on je ten nejvetsi cze / svk no lifer a na tuhle otazku by ti urcite rad a s prehledem odpovedel
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#33
Sep 7 2007 07:40am
Quote (undead_lord @ Fri, 7 Sep 2007, 13:24)
v tom pripade, proc se nekteri lidi rozciluji?
protože leechuješ, tim že nic neděláš, seš někde schovanej aby ti ji nesundali cursou.
snad ondal + anni je naukor jiných, es je navíc
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#34
Sep 7 2007 07:45am
Quote (undead_lord @ Fri, Sep 7 2007, 12:24pm)
v tom pripade, proc se nekteri lidi rozciluji?
Quote (Esantin @ Fri, Sep 7 2007, 01:40pm)
protože leechuješ, tim že nic neděláš, seš někde schovanej aby ti ji nesundali cursou.
snad ondal + anni je naukor jiných, es je navíc
Je to jednoduche
Protoze nedokazou unest to, ze ty mas s 91 ES a oni s higher lvlem ne :-)
This post was edited by Leri on Sep 7 2007 07:46am
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#35
Sep 7 2007 08:30am
Quote (Esantin @ Fri, Sep 7 2007, 01:40pm)
protože leechuješ, tim že nic neděláš, seš někde schovanej aby ti ji nesundali cursou.
snad ondal + anni je naukor jiných, es je navíc
já bych v tom viděl závist, máš něco, co oni ne
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#36
Sep 7 2007 09:26am
mel sem 90 priletel pala 97 do stony jam u to ukrad pred nosem ... malem se z toho pochacal zacal na me nadavat do banu kicku atd xD sem z neho nemoh
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#37
Sep 7 2007 09:39am
hm pamatuji si doby s ES a leechovani na xxx baalrunech denne
to snad uz nikdy ne
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#38
Sep 7 2007 10:03am
Quote (st3pix @ Fri, 7 Sep 2007, 15:30)
já bych v tom viděl závist, máš něco, co oni ne
mě to přijde normální, třeba když najdu náhodou najdu es, tak ji nechám nějaký 97 nebo 98
undead_lord
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
143,390.88
#39
Sep 7 2007 10:37am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Sep 7 2007, 12:38pm)
Podle me dalsi zbytecny topic
myslim si ze na tohle vsechno se slo zeptat hera_cz via pm
on je ten nejvetsi cze / svk no lifer a na tuhle otazku by ti urcite rad a s prehledem odpovedel
hero to taky nevi, jinak by se uz davno ozval
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#40
Sep 7 2007 10:54am
Quote (vanys @ Fri, 7 Sep 2007, 17:26)
mel sem 90 priletel pala 97 do stony jam u to ukrad pred nosem ... malem se z toho pochacal zacal na me nadavat do banu kicku atd xD sem z neho nemoh
TY HAJZLE .. TO SEM UDELAL JA .. NE TY!!
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact