d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tady Někdo Zavdí Nebo Je To Prostě > svině???
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 6 2007 01:39pm
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 6 2007, 07:26pm)


jo, az na to, ze henri je banned skoro ve vsech ligach pac pouziva hacky... to same vik(reekor)...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:40pm
Quote (killercz @ Thu, Sep 6 2007, 07:39pm)
ne,to
byla reakce a Leriho postu,tzn to bylo mysleny na nej...fakt me
nastval..clovek se mu jeste nabizi,ze mu pomuze apod a pak tohle:-(

btw ty jsi ted na dia pod jakym acc at vim jestli te nesnasim nebo miluju^^


LrUeA3x
LxUeA3r
Lua_ tje hc
Ca3zar pvp

This post was edited by Lua on Sep 6 2007 01:41pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 6 2007 01:41pm
Quote (Karbec @ Thu, Sep 6 2007, 07:38pm)
HODNE DISKUTABILNÍ..


Karbce vim že se nemáme rádi, tak bud bež udělat topic jak mě nesnášíš ...a nebo se prober a přemýšlej o IRONII.. nebo vůbec nereaguj na mé posty ..
ps: vypni si caps look...
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 01:41pm
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 6 2007, 07:33pm)
LOL suxxxxxxxxxxxx


asslick rogier tongue.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 6 2007 01:42pm
omg panove ... co real life ? jezis jeto jen zpicena hra tak se proberte vsichni ! a nejaky vylevy srdicka si piste po Pm.
Lua nechapu co timhle topickem chces resit ? fakt omg
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:42pm
Quote (ghetofu @ Thu, Sep 6 2007, 07:41pm)
Karbce vim že se nemáme rádi, tak bud bež udělat topic jak mě nesnášíš ...a nebo se prober a přemýšlej o IRONII.. nebo vůbec nereaguj na mé posty ..
ps: vypni si caps look...


calm down friends smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:43pm
Quote (Jameess @ Thu, Sep 6 2007, 07:42pm)
omg panove ... co real life ? jezis jeto jen zpicena hra tak se proberte vsichni ! a nejaky vylevy srdicka si piste po Pm.
Lua nechapu co timhle topickem chces resit ? fakt omg


jamesku asi to že jsou tu svině tje takové upozornění a jak tak koukam debata o všem
ofc že je to hra ja to jako hru taky beru tongue.gif
a co je rl heh ten žiju vic jak předtím smile.gif


edit sry dabl post sad.gif

This post was edited by Lua on Sep 6 2007 01:44pm
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 6 2007 01:45pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 07:40pm)
LrUeA3x
LxUeA3r
Lua_  tje hc
Ca3zar pvp


hmm...luu si pamatuju,ale uz sem te nevidel ani nepamatuju..no nic..hadejte se,ja du spat^^¨
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 01:50pm
Quote (ghetofu @ Thu, 6 Sep 2007, 21:41)
Karbce vim že se nemáme rádi, tak bud bež udělat topic jak mě nesnášíš ...a nebo se prober a přemýšlej o IRONII.. nebo vůbec nereaguj na mé posty ..
ps: vypni si caps look...


TOPIC NIC NERESI .. A NASE NESNASENLIVOST NENI TAK VELKA ABY SME TU DELALY HADKU DONEKONECNA .. JAKO JINÍ..
JSOU LIDI KTERY NEMUZU ANI VIDET.. NEBUDU JE JMENOVAT , VETSINOU VEDÍ TAKZE MYSLIM ZE TY SI ESTE V POHO.
OBCAS ME NADAVAS.. ALE BERU TO SPIS JAKO SRANDU A NE JAKO OPRAVDOVE NADAVANI, TO BY TO VYPADALO ASI TROCHU JINAK.
PS: NEVYPNU devil.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:50pm
Quote (killercz @ Thu, Sep 6 2007, 07:45pm)
hmm...luu si pamatuju,ale uz sem te nevidel ani nepamatuju..no nic..hadejte se,ja du spat^^¨


edit brou biggrin.gif já sem na acc ca3zar a jsem furt na op duel takže mě moc vidět nemůžeš smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll