d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mám Pocit
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 30 2007 03:57am
Quote (Josefista @ Wed, Aug 29 2007, 11:28pm)
vsechno je dobry kdyz se to dobre okoreni... pak uz ani nevis jak chutna to "maso"


hmmmm, korenena krysa, mnam
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 30 2007 04:22am
Quote (pugacov @ Thu, 30 Aug 2007, 11:57)
hmmmm, korenena krysa, mnam


Demolition Man maybe? laugh.gif

jinak samozrejme ze kdyz to zasypete vsim moznym tak to nepoznate, ale ty kobylky byly korenene jenom jemne
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 04:23am
Quote (pugacov @ Thu, 30 Aug 2007, 11:57)
hmmmm, korenena krysa, mnam




bru chut! wink.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 30 2007 04:27am
Quote (MrReaper @ Thu, Aug 30 2007, 10:22am)
Demolition Man maybe? laugh.gif


udajne ma bejt scena s uvahou o tom jestli krysa chutna jako jahody i v pulp fiction

Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 30 2007 04:54am
Quote (pugacov @ Thu, Aug 30 2007, 10:27am)
udajne ma bejt scena s uvahou o tom jestli krysa chutna jako jahody i v pulp fiction


tak an to vem jed, ten film znam pozpatku wink.gif

EDIT: skoro

This post was edited by Josefista on Aug 30 2007 04:54am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 30 2007 01:01pm
Quote (Josefista @ Thu, Aug 30 2007, 10:54am)
tak an to vem jed, ten film znam pozpatku wink.gif

EDIT: skoro


kdy? ke konci jak Jules rika, ze bude vagus?
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold: 399.00
Sep 3 2007 04:30am
Gheto :
Ty jsi ochránce životního prostředí jo ? to by mě zajímalo od kdy a v jaké oblasti se angažuješ ... ? Co takhle se přivázat k nějakému komínu elektrárny v nějaké fajn výšce , teď akorát na to bude i fajn počasí na podzim smile.gif). Já mám vystudovaná obor ochrana ŽP na strojárně v energetice. Řeči typu ochrana životního prostředí mě opravdu fakt berou, hlavně když vidím zelené v čele s Bursíkem.
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 3 2007 06:11am
Quote (pugacov @ Thu, Aug 30 2007, 07:01pm)
kdy? ke konci jak Jules rika, ze bude vagus?


jak Vincent zere slaninku, chvilu sa hadaju ze keby bolo prasa cistotne mozno by to Jules zral a Vincent sa mu to snazi vyhovorit ze je to dobre, a Jules povie ze: Krysa z kanálu možná chutná jako jahodz ale to se nikdy nedovim protože ji nikdy žrát nebudu...


biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 3 2007 08:26am
Quote (kvaski_svk @ Mon, Sep 3 2007, 12:11pm)
jak Vincent zere slaninku, chvilu sa hadaju ze keby bolo prasa cistotne mozno by to Jules zral a Vincent sa mu to snazi vyhovorit ze je to dobre, a Jules povie ze: Krysa z kanálu možná chutná jako jahodz ale to se nikdy nedovim protože ji nikdy žrát nebudu...


biggrin.gif


tak tak, a hned na to "pamkin" a "hanibani" udelaj peknej vyrval v te restauraci smile.gif
Member
Posts: 1,997
Joined: Aug 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 7 2007 03:43am
+1
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll