d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Proc Byl Zavren Topic Osobni Fota? > ???
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 28 2007 11:39am
Quote (Josefista @ Tue, Aug 28 2007, 05:36pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 28 2007, 05:27pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 04:19pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 28 2007, 11:46am)
Quote (mortwatcher @ Tue, Aug 28 2007, 11:41am)
Quote (Leri @ Tue, Aug 28 2007, 11:38am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 28 2007, 09:45am)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 07:40am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 28 2007, 05:53am)
Jestli to bylo kvuli memu pindourovi tak se vam omlouvam biggrin.gif


Ja bych to bral zase opacne smile.gif zavrely to kvuli tomu ze mely treba komplex z tveho sulinka smile.gif


jojo, musim rict ze na maly batole ho ma poměrně vyvinuteho wink.gif gz fifky-OVA biggrin.gif


we have to compare it right now smile.gif


zas tak daleko bych to nehnal biggrin.gif


ja taky ne ani si ted nemyslim ze bych byl nejak extra obdareny


Mno ale jako myslim ze na mimino si byl dobre obdareny hold ted uz asi nedokazes jak si obdareny


co ty vis biggrin.gif


Ukáááááááááž biggrin.gif post pic pls wink.gif


vzdycky jsem vedel ze neco neni s tebou v poradku biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 28 2007 12:43pm
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 21:43)
Quote (FF-speed @ Mon, Aug 27 2007, 08:36pm)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 20:28)
Quote (hero_cz @ Mon, Aug 27 2007, 08:21pm)
Quote (Esantin @ Mon, 27 Aug 2007, 21:18)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 21:16)
Quote (hero_cz @ Mon, Aug 27 2007, 08:15pm)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 21:14)
Quote (hero_cz @ Mon, Aug 27 2007, 08:13pm)
za to muze fifky a jeho pindik xD


nn, ta tvoje "cerna petra" je opravdu hrozna. Kvuli ni snad zavrou i cze/svk forum


to neni moje segra vole........ to si kaja vymyslel ..


kecas. Je ti podobna/y


herovo jednovaječný dvojče


lol'd
jste fakt posuci



nejsem posuk, jenom rikam to , co si myslim. fakt ti je Petr/a podobny/a


kurva co to furt pindáte o tej Petře ? je to jasnej Petr !

btw hero fake foto ? ? ? musíš být black skinned s takovouhle sexy sestrou !

pheh edid : s takhle sexy bratrem


hero, ze se nestydis. Je to tvuj bratr, tak se za neho nestyd.


nechovej se jak maly decko
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 28 2007 12:49pm
[QUOTE=hero_cz,Tue, Aug 28 2007, 06:43pm][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 21:43][QUOTE=FF-speed,Mon, Aug 27 2007, 08:36pm][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 20:28][QUOTE=hero_cz,Mon, Aug 27 2007, 08:21pm][QUOTE=Esantin,Mon, 27 Aug 2007, 21:18][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 21:16][QUOTE=hero_cz,Mon, Aug 27 2007, 08:15pm][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 21:14][QUOTE=hero_cz,Mon, Aug 27 2007, 08:13pm]za to muze fifky a jeho pindik xD[/QUOTE]

nn, ta tvoje "cerna petra" je opravdu hrozna. Kvuli ni snad zavrou i cze/svk forum[/QUOTE]

to neni moje segra vole........ to si kaja vymyslel ..[/QUOTE]

kecas. Je ti podobna/y[/QUOTE]

herovo jednovaječný dvojče[/QUOTE]

lol'd
jste fakt posuci[/QUOTE]


nejsem posuk, jenom rikam to , co si myslim. fakt ti je Petr/a podobny/a[/QUOTE]

kurva co to furt pindáte o tej Petře ? je to jasnej Petr !

btw hero fake foto ? ? ? musíš být black skinned s takovouhle sexy sestrou !

pheh edid : s takhle sexy bratrem[/QUOTE]

hero, ze se nestydis. Je to tvuj bratr, tak se za neho nestyd.[/QUOTE]

nechovej se jak maly decko[/QUOTE]

nechovej se jako nolifer

This post was edited by Leri on Aug 28 2007 12:50pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 28 2007 01:53pm
to josefista : u disgusting pig biggrin.gif reported !
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 29 2007 05:17am
O penis N fg biggrin.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 29 2007 09:53am
Quote (fifky-OVA @ Wed, Aug 29 2007, 11:17am)
O penis N fg biggrin.gif


bože.. tak začínám mít obavy se do tohodle topicu podívat happy.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 03:11pm
Podle mne jsem to reportnul ja, takze je to zavrene kvuli mne.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 01:15pm
Quote (Leri @ Wed, Aug 29 2007, 09:11pm)
Podle mne jsem to reportnul ja, takze je to zavrene kvuli mne.


jsi zavidel? biggrin.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Aug 30 2007 01:34pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 30 2007, 07:15pm)
jsi zavidel? biggrin.gif


skor sa za teba hanbil smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll