[QUOTE=hero_cz,Tue, Aug 28 2007, 06:43pm][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 21:43][QUOTE=FF-speed,Mon, Aug 27 2007, 08:36pm][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 20:28][QUOTE=hero_cz,Mon, Aug 27 2007, 08:21pm][QUOTE=Esantin,Mon, 27 Aug 2007, 21:18][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 21:16][QUOTE=hero_cz,Mon, Aug 27 2007, 08:15pm][QUOTE=undead_lord,Mon, 27 Aug 2007, 21:14][QUOTE=hero_cz,Mon, Aug 27 2007, 08:13pm]za to muze fifky a jeho pindik xD[/QUOTE]
nn, ta tvoje "cerna petra" je opravdu hrozna. Kvuli ni snad zavrou i cze/svk forum[/QUOTE]
to neni moje segra vole........ to si kaja vymyslel ..[/QUOTE]
kecas. Je ti podobna/y[/QUOTE]
herovo jednovaječný dvojče[/QUOTE]
lol'd
jste fakt posuci[/QUOTE]
nejsem posuk, jenom rikam to , co si myslim. fakt ti je Petr/a podobny/a[/QUOTE]
kurva co to furt pindáte o tej Petře ? je to jasnej Petr !
btw hero fake foto ? ? ? musíš být black skinned s takovouhle sexy sestrou !
pheh edid : s takhle sexy bratrem[/QUOTE]
hero, ze se nestydis. Je to tvuj bratr, tak se za neho nestyd.[/QUOTE]
nechovej se jak maly decko[/QUOTE]
nechovej se jako nolifer
This post was edited by Leri on Aug 28 2007 12:50pm