Quote (Killer111 @ Wed, Aug 29 2007, 05:34pm)
na blutmoru lol , saesa lol
blutmor byl 09 pokud si pamatuju , tak tam se dalo i leechovat na wallech , takže nějaký frenzy ....
Presne tak, to bylo to nejvice gosu

Takova bowka, g0dlike

Vsak nekolikrat sem nakropil takoveho z3r4!
This post was edited by Leri on Aug 29 2007 03:11pm