d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 22 2007 01:38pm
Hm tady nemam co moc dodávát, jen symoblická +1 wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 22 2007 01:59pm
Quote (Suli_b @ Wed, 22 Aug 2007, 21:38)
Hm tady nemam co moc dodávát, jen symoblická +1 wink.gif


report a vsetky tvoje pojebane symbolicke +jedna reportnem !!!

This post was edited by AcedraC on Aug 22 2007 01:59pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 22 2007 03:12pm
Quote (killercz @ Wed, Aug 22 2007, 07:20pm)
mag nema narok....celkem zabavnej je zlodejicek kdyz se rychle beha dokola a schovava,ze ten druhej nez se zorientuje kde ses je tuhej:D:D
a warrior je taky fajn:-)


njn ale potřebuju co je na pvp nej co na melee co na kouzlení osobně jsem zkoušel blad elf palu 23 lvl a udělal sem z něho mulu nebavil za to mě warr baví jako mam gozu build

dual taur warri biggrin.gif s alchemijí a engineeringem biggrin.gif alchemi na ty pěkný + dual ječ nice a řeže to jak hovado kromě palů na ty astatně taky nemá nárok ale jinak když se dostane blízko tak jako myslím že caster proti dual warrimu si necastne biggrin.gif a taur protože ma incerased staminu biggrin.gif

nevim nevim a rogunu jsem taky zkoušel jako vypadá dobře a pak by mě bavilo to míchaní jedů ale stejně si asi nemůžeš vytvořit svůj ultimatní co nikdo nemá nebo jo?

lock ten si bez sumona ani neškrtne biggrin.gif

shaman mi nikdy nepřišel moc dobrej smile.gif

mage sux

pala nezaujal

druid a hunter nevím proč ale taky něják neberou biggrin.gif

jen bych se chtěl zeptat má warr šanci vs roguně?
nebo druidovy nebo šamanovi?
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 22 2007 11:39pm
no jako saman nema narok,kouzelnik je dobrej do party,kdy muze z dalky davat ty svoje caryfuky....
palu jde dat s wariorem,kdyz neumi pouzivat poradne schopnosti...ale jako kdyz jo,tak to je nadlouho a je to tuhej orisek:D:D
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 23 2007 01:41am
Quote (killercz @ Thu, Aug 23 2007, 05:39am)
no jako saman nema narok,kouzelnik je dobrej do party,kdy muze z dalky davat ty svoje caryfuky....
palu jde dat s wariorem,kdyz neumi pouzivat poradne schopnosti...ale jako kdyz jo,tak to je nadlouho a je to tuhej orisek:D:D

a ty si hral wow z rychliku ne? tongue.gif

Quote (Lua @ Wed, Aug 22 2007, 09:12pm)
Quote (killercz @ Wed, Aug 22 2007, 07:20pm)
mag nema narok....celkem zabavnej je zlodejicek kdyz se rychle beha dokola a schovava,ze ten druhej nez se zorientuje kde ses je tuhej:D:D
a warrior je taky fajn:-)


njn ale potřebuju co je na pvp nej co na melee co na kouzlení osobně jsem zkoušel blad elf palu 23 lvl a udělal sem z něho mulu nebavil za to mě warr baví jako mam gozu build

dual taur warri biggrin.gif s alchemijí a engineeringem biggrin.gif alchemi na ty pěkný + dual ječ nice a řeže to jak hovado kromě palů na ty astatně taky nemá nárok ale jinak když se dostane blízko tak jako myslím že caster proti dual warrimu si necastne biggrin.gif a taur protože ma incerased staminu biggrin.gif

nevim nevim a rogunu jsem taky zkoušel jako vypadá dobře a pak by mě bavilo to míchaní jedů ale stejně si asi nemůžeš vytvořit svůj ultimatní co nikdo nemá nebo jo?

lock ten si bez sumona ani neškrtne biggrin.gif

shaman mi nikdy nepřišel moc dobrej smile.gif

mage sux

pala nezaujal

druid a hunter nevím proč ale taky něják neberou biggrin.gif

jen bych se chtěl zeptat má warr šanci vs roguně?
nebo druidovy nebo šamanovi?


drz se svyho warlocka, nebudes mit problem s vetsinou postav, troufnu si rict, ze jedinej kdo da warlocka skoro vzdycky je rogue
u mage hrozne zalezi na talentech a skillu, frostovej mage je pekne silnej, s fire magema nemam jako priest moc problem
warr proti rogue ma obrovskou vyhodu a mel by ji zabit pokud maji oba podobnej equip vzdycky

pokud chces hrat areny, tak je docela dulezity jakou kombinaci charu zvolis, hodne nahore v arena ladderech jsou tymy holy pala + ms warr
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 05:57am
[QUOTE=Radmag,Thu, Aug 23 2007, 07:41am][QUOTE=killercz,Thu, Aug 23 2007, 05:39am]no jako saman nema narok,kouzelnik je dobrej do party,kdy muze z dalky davat ty svoje caryfuky....
palu jde dat s wariorem,kdyz neumi pouzivat poradne schopnosti...ale jako kdyz jo,tak to je nadlouho a je to tuhej orisek:D:D[/QUOTE]
a ty si hral wow z rychliku ne? tongue.gif

hh nehral sem ho vubec odhalil si me..ale strasne me bavi se bavit o hrach ktery sem v zivote nehral a tvarit se ze vsechno vim..nekdy se mi podari i uhadat svuj nazor i kdyz netusim jestli to je pravda^^

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 07:58am
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 08:46am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 01:58pm)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


bez vybavy bych rekl klidne 98 soso ci pala^^ ale krk bych za to nedal
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 23 2007 08:52am
dam i full mf soso hoto tals etc .. snad znas ne biggrin.gif za 60fg
jo a ma spirit 35
+ cta .. muzu ukazat @ game

This post was edited by Karbec on Aug 23 2007 08:52am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 08:52am
Quote (killercz @ Thu, Aug 23 2007, 02:46pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 01:58pm)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


bez vybavy bych rekl klidne 98 soso ci pala^^ ale krk bych za to nedal


nechapu te.. melo by to byt pvp.. nejaky normalni char proste clean sks a normal eq.. do 300 bych se mel vlezt ne?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll