d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Záleži Padání Hr Na Mf > ?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 04:31pm
no light soso no fun

je tam vse cold imune wink.gif
Member
Posts: 17,656
Joined: Sep 17 2005
Gold: 4,862.79
Aug 23 2007 08:41pm
to je jasne ze mf nezlepsuje padanie hr's!

skor moja teoria je ze skor zhorsuje lebo cloveku by mala padnut hr a miesto toho mu padne daka magicka picovina...<--ale to je len moja theory
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 23 2007 08:47pm
bump tongue.gif ze me se stane bumprlík biggrin.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 24 2007 12:02am
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:47am)
bump tongue.gif ze me se stane bumprlík biggrin.gif


todle bych nedělal .. protože dostaneš tak leda warn happy.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 24 2007 12:18am
Quote (mortwatcher @ Fri, Aug 24 2007, 06:02am)
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:47am)
bump tongue.gif ze me se stane bumprlík biggrin.gif


todle bych nedělal .. protože dostaneš tak leda warn happy.gif


ejhle už se budu krotit tsakra to se toho dovim za dnešek .. sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 24 2007 01:46am
Quote (mortwatcher @ Fri, 24 Aug 2007, 08:02)
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:47am)
bump tongue.gif ze me se stane bumprlík biggrin.gif


todle bych nedělal .. protože dostaneš tak leda warn happy.gif


ono warn nepotrebuje .. staci az ho tady vsichni na foru servou biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 24 2007 03:05am
Nebo si prostě stahněte Atmu, nainstalujte a hurá do drop calculatoru, sem to tak udelal a dival jsem se, kde by mi mohl padnou storm, shako a takove ty picovinky.
No a fakt mi to padlo biggrin.gif

Btw: Mf je sance na dropnuti magickych veci, o neco menci setovych, zase trochu min rare a nejmin unique, pokazde kdyz nekoho sejmete tak je sance ze z nej neco padne, krom lahvicky a goldu, ale i nejaky item, pokud budete mit velkou mf, tak ten item bude modry a ne BILÝ a pokud budete mit luck, tak bude unique, me osobne celkem uz sere jak mi pada modry spiderweb-sash a ceka az dropne unique. A to mam mf 41 biggrin.gif

Prostě zkuste tu atmu, je tam drop calculator na 1.11, jestli je spolehlivý nevim, ale tam kde byla nejvetsi sance na drop storma tam mi fakt padl a vic lidi = castejsi padani itemu.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll