d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejaky Ne Expansion?? > nasel by se nekdo?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 10:15am
Quote (Leri @ Tue, Aug 21 2007, 04:12pm)
Quote (joziik @ Tue, Aug 21 2007, 04:07pm)
nuz to zahrna odinstalovat dadadisk, drtit na d2, potom instalovat datadisk...

pocas toho samozrejme nemozem hrat na expansion... takze nie je to az tak jednoduche smile.gif


lol biggrin.gif u vyberu postavy staci vyskrtnout "Expansion Character" ?? Aha smile.gif


biggrin.gif:D:D:D:D zajimalo by me jestli vi ze existuje hardcore,ten se taky musi zaskrtavat^^
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 22 2007 10:31am
bump:D:D
neni tu nekdo kdo by dal hell cs na hc classic?:-(:-) tam nejsou zadny hry.-(
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 22 2007 01:48pm
Quote (killercz @ Wed, Aug 22 2007, 04:31pm)
bump:D:D
neni tu nekdo kdo by dal hell cs na hc classic?:-(:-) tam nejsou zadny hry.-(


Hrát klasika hcl musí bejt kotel proto sou taky ty nejvyšší lvl dost nízký, skoro každej radši exp, jakej máš char na hc klasik a paříš l nebo nl?
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 22 2007 02:06pm
Quote (Suli_b @ Wed, Aug 22 2007, 07:48pm)
Quote (killercz @ Wed, Aug 22 2007, 04:31pm)
bump:D:D
neni tu nekdo kdo by dal hell cs na hc classic?:-(:-) tam nejsou zadny hry.-(


Hrát
klasika hcl musí bejt kotel proto sou taky ty nejvyšší lvl dost nízký,
skoro každej radši exp, jakej máš char na hc klasik a paříš l nebo nl?


dneska sem ripl soso 50,nejakej dmnt hodil hot tp jak prase a lehl sem driv nez sem se rozkoukal...
hraju hcl mam boera 31 a ted uz jen soso 20tusim:-( -> blizznu
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 23 2007 08:44pm
bump tongue.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 11:22pm
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:44am)
bump tongue.gif


udelej si svuj topic a bump davej tam^^
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 23 2007 11:39pm
Quote (killercz @ Fri, Aug 24 2007, 05:22am)
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:44am)
bump tongue.gif


udelej si svuj topic a bump davej tam^^


jasnš šéfe.. biggrin.gif už mam topic biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 24 2007 01:48am
Quote (morfeus11 @ Fri, 24 Aug 2007, 07:39)
Quote (killercz @ Fri, Aug 24 2007, 05:22am)
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:44am)
bump tongue.gif


udelej si svuj topic a bump davej tam^^


jasnš šéfe.. biggrin.gif už mam topic biggrin.gif


udelej dalsi.. a dalsi .. a dalsi happy.gif .. ja mam na euscl trading 7 topicu coz 3× za den bumpnu > 21 postu? to je dobry +este davam naky offery .. zak mam treba 30 postu za den. izi
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 24 2007 02:02am
Quote (Karbec @ Fri, Aug 24 2007, 07:48am)
Quote (morfeus11 @ Fri, 24 Aug 2007, 07:39)
Quote (killercz @ Fri, Aug 24 2007, 05:22am)
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:44am)
bump tongue.gif


udelej si svuj topic a bump davej tam^^


jasnš šéfe.. biggrin.gif už mam topic biggrin.gif


udelej dalsi.. a dalsi .. a dalsi happy.gif .. ja mam na euscl trading 7 topicu coz 3× za den bumpnu > 21 postu? to je dobry +este davam naky offery .. zak mam treba 30 postu za den. izi


jasně šéfe biggrin.gif já mam topic na nl i na ladderu smile.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 02:05am
hoj,neni nekdo kdo by se pridal s hcl klasik charem? idealne light soso nebo convi palou..na rushe mul na hell a pak upg na expansion
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll