Quote (Suli_b @ Wed, Aug 22 2007, 07:48pm)
Quote (killercz @ Wed, Aug 22 2007, 04:31pm)
bump:D:D
neni tu nekdo kdo by dal hell cs na hc classic?:-(:-) tam nejsou zadny hry.-(
Hrát
klasika hcl musí bejt kotel proto sou taky ty nejvyšší lvl dost nízký,
skoro každej radši exp, jakej máš char na hc klasik a paříš l nebo nl?
dneska sem ripl soso 50,nejakej dmnt hodil hot tp jak prase a lehl sem driv nez sem se rozkoukal...
hraju hcl mam boera 31 a ted uz jen soso 20tusim:-( -> blizznu