d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Debily Co To Necetly
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 18 2007 10:28am
Quote (z3r0. @ Fri, Aug 17 2007, 06:02pm)
Já jsem pravidlo.... respektuj mě a pravidla budou respektovat tebe!


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 18 2007 10:35am
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 18 2007 01:06pm
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 18 2007, 04:35pm)
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^


Když to přeložíš pomůže to skoro všem hlavně těm co to nečetly a těm co nechtěly to překládat z angliny biggrin.gif
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Aug 18 2007 04:39pm
nikto by ich ani necital, aj keby boli prelozene biggrin.gif... sak kazdy debil by mal vedet, co mozes robit a co ne...
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 18 2007 04:43pm
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 17:35)
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^


sobe ser na to, ztráta času smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 18 2007 04:50pm
Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 00:43)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 17:35)
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^


sobe ser na to, ztráta času smile.gif


vouch, je ot naprosto zbytecne, stejně cokoliv napíšeš tak tady někteří udělají opak
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 18 2007 05:00pm
asi tak, někdo tu napiše nespamuj a on ti to quotne a dá +1
si ty pravidla ani číst nemusíte, ono by stačilo nechovat se jak retardi..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 19 2007 12:36am
Quote (Esantin @ Sat, Aug 18 2007, 11:43pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 17:35)
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^


sobe ser na to, ztráta času smile.gif


jako je fakt ze ja sam to cet jen tak zbezne a pro lidi co se umej chovat v normalnim zivote neni problem prezivat tady na foru, uvidim jak na tom budu s casem.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 19 2007 12:55am
Quote (Sobcz @ Sun, 19 Aug 2007, 06:36)
Quote (Esantin @ Sat, Aug 18 2007, 11:43pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 17:35)
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^


sobe ser na to, ztráta času smile.gif


jako je fakt ze ja sam to cet jen tak zbezne a pro lidi co se umej chovat v normalnim zivote neni problem prezivat tady na foru, uvidim jak na tom budu s casem.


Tak ono i kdyby si to nečetl je tu takových lidí co tě hned reportne když to uděláš špatně, člověk si to zapamatuje a takhle se to taky dá naučit.......
Jedinej problém , což bude asi největší bude neznalost angličtiny některých lidí
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Aug 19 2007 03:02am
sapier: o co se snazis ? utracet fgs za bold a red ti jde :>

reported, there is official topic with rules and if we will need translation of the rules, do it.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll