Quote (Sobcz @ Sun, 19 Aug 2007, 06:36)
Quote (Esantin @ Sat, Aug 18 2007, 11:43pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 17:35)
Hele mrdky zejtra budu mit casy taxe asi pustim do prekladu nebude to snad problem a pravidla si budou moct precist i ty individua co este na skole mely rustinu atd... mimochodem bani nevim esli i ty si si jistej v ajine ^^
sobe ser na to, ztráta času

jako je fakt ze ja sam to cet jen tak zbezne a pro lidi co se umej chovat v normalnim zivote neni problem prezivat tady na foru, uvidim jak na tom budu s casem.
Tak ono i kdyby si to nečetl je tu takových lidí co tě hned reportne když to uděláš špatně, člověk si to zapamatuje a takhle se to taky dá naučit.......
Jedinej problém , což bude asi největší bude neznalost angličtiny některých lidí