d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Spam Bot > kdo umi nastavit?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 16 2007 04:14pm
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 16 2007, 10:57pm)
crap guild to neni ^^

je tam Karl a V1c heart2.gif

jiank to má jen něco symbolizovat .... info via pm ... jeslti vás to zajímá .. .geib pm ... neohdlám se tu rozepisovat .....


ty snad znas vica ?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 16 2007 04:21pm
Quote (FF-speed @ Thu, 16 Aug 2007, 22:57)
crap guild to neni ^^

je tam Karl a V1c  heart2.gif

jiank to má jen něco symbolizovat .... info via pm ... jeslti vás to zajímá .. .geib pm ... neohdlám se tu rozepisovat .....


se podiej na jejich charter, vždyt je to crap
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 17 2007 03:16pm
vouch crap guild
olybaal guild >all
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 18 2007 01:14pm
Quote (hero_cz @ Fri, Aug 17 2007, 09:16pm)
vouch crap guild
olybaal guild >all
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 22 2007 12:24pm
[QUOTE=sapier,Thu, Aug 16 2007, 10:14pm][QUOTE=FF-speed,Thu, Aug 16 2007, 10:57pm]crap guild to neni ^^

je tam Karl a V1c heart2.gif

jiank to má jen něco symbolizovat .... info via pm ... jeslti vás to zajímá .. .geib pm ... neohdlám se tu rozepisovat .....[/QUOTE]

ty snad znas vica ?[/QUOTE]

jasně že ho znáá wink.gif zná všechny gozu ppl kteři mu mužou něco dat poslat donorovat etc ;D
@dit sice nvm proč pišeš V1c když se jmenuje viktor ale chuj s tym ;D


pm][QUOTE=Runn3r,Thu, 16 Aug 2007, 19:26][QUOTE=fifky-OVA,Thu, Aug 16 2007, 10:37am][QUOTE=Blasphemer-hc,Thu, Aug 16 2007, 10:26am][QUOTE=Runn3r,Wed, Aug 15 2007, 07:28pm][QUOTE=undead_lord,Wed, Aug 15 2007, 05:53pm]vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude smile.gif[/QUOTE]

baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota smile.gif[/QUOTE]

ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.

Hodne stesti[/QUOTE]

Kdyz bude mit hammera a zadne dalsi pk chary tam nebudou tak se asi moc bat nemusis.. ikdyz pravda ze u Tomika jeden nikdy nevi biggrin.gif[/QUOTE]

mam hammra lol tongue.gif
@speedy ten sig je o tobě ne o mě wink.gif
@a cz baaly jedou wink.gif gg[/QUOTE]

@ ten sign ..... víš že mě tím lížeš prdel ? že chceš být jak já ? wink.gif[/QUOTE]

kdybych chtěl byt jak ty tak bych byl na tom hodně bidně ;D

This post was edited by Runn3r on Aug 22 2007 12:26pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 12:27pm
Quote (Runn3r @ Wed, 22 Aug 2007, 20:24)
Quote (sapier @ Thu, Aug 16 2007, 10:14pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 16 2007, 10:57pm)
crap guild to neni ^^

je tam Karl a V1c heart2.gif

jiank to má jen něco symbolizovat .... info via pm ... jeslti vás to zajímá .. .geib pm ... neohdlám se tu rozepisovat .....


ty snad znas vica ?


jasně že ho znáá wink.gif zná všechny gozu ppl kteři mu mužou něco dat poslat donorovat etc ;D
@dit sice nvm proč pišeš V1c když se jmenuje viktor ale chuj s tym ;D


chuj ss tebou biggrin.gif .. chuj s tym co to kurva je xd
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll