[QUOTE=sapier,Thu, Aug 16 2007, 10:14pm][QUOTE=FF-speed,Thu, Aug 16 2007, 10:57pm]crap guild to neni ^^
je tam Karl a V1c

jiank to má jen něco symbolizovat .... info via pm ... jeslti vás to zajímá .. .geib pm ... neohdlám se tu rozepisovat .....[/QUOTE]
ty snad znas vica ?[/QUOTE]
jasně že ho znáá
zná všechny gozu ppl kteři mu mužou něco dat poslat donorovat etc ;D
@dit sice nvm proč pišeš V1c když se jmenuje viktor ale chuj s tym ;Dpm][QUOTE=Runn3r,Thu, 16 Aug 2007, 19:26][QUOTE=fifky-OVA,Thu, Aug 16 2007, 10:37am][QUOTE=Blasphemer-hc,Thu, Aug 16 2007, 10:26am][QUOTE=Runn3r,Wed, Aug 15 2007, 07:28pm][QUOTE=undead_lord,Wed, Aug 15 2007, 05:53pm]vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude

[/QUOTE]
baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota

[/QUOTE]
ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.
Hodne stesti[/QUOTE]
Kdyz bude mit hammera a zadne dalsi pk chary tam nebudou tak se asi moc bat nemusis.. ikdyz pravda ze u Tomika jeden nikdy nevi

[/QUOTE]
mam hammra lol

@speedy ten sig je o tobě ne o mě

@a cz baaly jedou

gg[/QUOTE]
@ ten sign ..... víš že mě tím lížeš prdel ? že chceš být jak já ?

[/QUOTE]
kdybych chtěl byt jak ty tak bych byl na tom hodně bidně ;D This post was edited by Runn3r on Aug 22 2007 12:26pm