Quote (Karbec @ Wed, 15 Aug 2007, 22:49)
Quote (vanys @ Wed, 15 Aug 2007, 22:21)
nebral sem to v realnem slova smyslu... bral sem to jako srandu .. ( ani nevim co pisu )
proste kecas hovna

btw: ted koukam na to video .. a muzu poslat jestli neznate nebo to tu nebylo .. toho rozjetyhho pendolinem.
vsechny nove prispevky jsou vitany

jinak proc na to koukame... hmm... vsechno se ma zkusit ne? (tim nerikam ze zkousim opravdu VSECHNO

)
tak zde.. ale je to docela hnusny..
nedam to jako obrazek .. ad se koukne kdo chce.