d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Co Jak Vam Rostou Kyticky ? > mate nekdo ?
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 7 2007 10:59am
Quote (sapier @ Tue, 7 Aug 2007, 15:43)
Quote (Karbec @ Tue, Aug 7 2007, 02:22pm)
Quote (Sebasti @ Tue, 7 Aug 2007, 14:40)
Quote (st3pix @ Tue, Aug 7 2007, 11:39am)
Quote (sapier @ Tue, Aug 7 2007, 10:03am)
http://img400.imageshack.us/img400/7042/obraz005qn9.jpg

http://img106.imageshack.us/img106/9017/obraz006vn5.jpg

slavkov u brna v jedne vesnicce 4 kytky to je tak akorat puvodne jsem zasadil 30 ale nektere vubec nevyrostly a nektere sem pak musel dat pryc moc radi sukaji samec se samici wink.gif


To je totiž musíš zalívat vodou a ne chcánkama


vtip je v tom, že právě musíš aby ti je nesnědla srna nebo podobná creature. Nebo kolem ni dát lidské vlasy, ale netestovali jsme to, jen mi to poradil známý, srna byla rychlejší no... ale ať si užije biggrin.gif


DEJ TAM MIMOZEMSKE VLASY !!!11
wallbash.gif
CAPSLOCK ON! wallbash.gif


ty tu taky nepis ty mamrde maly


SCARED.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 7 2007 11:08am
Quote (z3r0. @ Tue, Aug 7 2007, 04:28pm)
Asi se stavim u sestry a vyfotim vam kytky od jejiho nastavajiciho... abyste se zde pokochali necim normalnim,ale to sou asi ty vidlacke podminky,nebo taky tim,ze uz se pestovani venuje nejaky ten patek a pouziva spravne hnojiva (jestli vy teda nejake pouzivate) tongue.gif


EDIT: btw mohli byste sem take psat o co se jedna


Kytky mam 5-tým rokem..Hnojím je, maji veškerou péči.
druh :Durban Poison - Outdoor


Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 7 2007 01:16pm
kde je Lua?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2007 01:20pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Aug 7 2007, 08:16pm)
kde je Lua?


foti svoje rajcata at je sem muze postnout
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 7 2007 02:33pm
Quote (sapier @ Tue, Aug 7 2007, 09:20pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Aug 7 2007, 08:16pm)
kde je Lua?


foti svoje rajcata at je sem muze postnout

hmm biggrin.gif baniku ta v levo je trosku jeta a proc to nemas zastrihle na 4 mirkaky a mas jen jeden ? biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 7 2007 05:57pm
rate most sexy flower ^^ pokud se to tak řekne že wink.gif ghetofu win @ myslim si že ty kvitka sadil tvuj bracha sapier wink.gif a ne ty ^^ pač do do brna to maš kus smile.gif a jezdit tam každy den smile.gif
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Aug 7 2007 06:01pm
moja ma uz cez meter a som rad lebo je to samicka nejaky krizenec hydrofonie a bielej vdovy tak som zvedavy co z toho bude ked sa podari tak odfotim a ukazem smile.gif


edit:
nechajte rast iba prve tri poschodia ostatne odstrihnite potom sa vam mozno rozdvoji a valkost sisiek bude vacsia tiez smile.gif

This post was edited by 1shot1kill on Aug 7 2007 06:05pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 7 2007 06:03pm
Každopádně pokud se podaří tak na konci září budu dělat koštovačku smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 7 2007 11:37pm
kazdopadne ked sa to podari tak koncom leta vam na dvere zaklopu tomfami chlapci v zelenom ... biggrin.gif

deti by nemali brat drogy ani hrat pocitacove hry uglyhammer.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 8 2007 01:21am
Quote (M0f0 @ Wed, 8 Aug 2007, 06:37)
kazdopadne ked sa to podari tak koncom leta vam na dvere zaklopu tomfami chlapci v zelenom ... biggrin.gif

deti by nemali brat drogy ani hrat pocitacove hry uglyhammer.gif


smile.gif tak

This post was edited by otko on Aug 8 2007 01:21am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll