Quote (z3r0. @ Tue, Aug 7 2007, 04:28pm)
Asi se stavim u sestry a vyfotim vam kytky od jejiho nastavajiciho... abyste se zde pokochali necim normalnim,ale to sou asi ty vidlacke podminky,nebo taky tim,ze uz se pestovani venuje nejaky ten patek a pouziva spravne hnojiva (jestli vy teda nejake pouzivate)

EDIT: btw mohli byste sem take psat o co se jedna
Kytky mam 5-tým rokem..Hnojím je, maji veškerou péči.
druh :Durban Poison - Outdoor