Quote (Sobcz @ 21 Feb 2010 14:13)
nic proti Slovákům, ale Demitrovi by se hodilo napsat jenom cry cuz owned

hej, toto mi leze nenormalne na nervy to vyhovaranie sa, ze mali smolu a Cesi dali stastny gol ,
smola je ked trafis 10x do tycky a stastny gol je odrazeny od mantinelu do brankarovej masky a po chrbte sa mu skotula do brany, a nie Eliasov vedomy tec
a keby sme boli o tolko lepsi tak dame 5 golov a vyhrame 5:3

ale od Rusov fasnete

aj ked Vam to neprajem odkedy nehraje Vyborny
