d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1289290291292293314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 17 2010 02:50pm


This post was edited by vanys on Feb 17 2010 02:52pm
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Feb 21 2010 04:46am
Pavol Demitra http://sportky.topky.sk/c/42513/demitra-bolo-to-hrozne-cesi-stale-padali-na-lad
vs.
feťák Dušan http://www.youtube.com/watch?v=Twv3bEFddNM&feature=related

jako, viete ako...

This post was edited by AcedraC on Feb 21 2010 04:48am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 21 2010 06:13am
Quote (AcedraC @ Feb 21 2010 11:46am)


nic proti Slovákům, ale Demitrovi by se hodilo napsat jenom cry cuz owned :D

This post was edited by Sobcz on Feb 21 2010 06:13am
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Feb 21 2010 09:32am
Quote (Sobcz @ 21 Feb 2010 14:13)
nic proti Slovákům, ale Demitrovi by se hodilo napsat jenom cry cuz owned :D


hej, toto mi leze nenormalne na nervy to vyhovaranie sa, ze mali smolu a Cesi dali stastny gol ,
smola je ked trafis 10x do tycky a stastny gol je odrazeny od mantinelu do brankarovej masky a po chrbte sa mu skotula do brany, a nie Eliasov vedomy tec
a keby sme boli o tolko lepsi tak dame 5 golov a vyhrame 5:3 :)
ale od Rusov fasnete :) aj ked Vam to neprajem odkedy nehraje Vyborny :)
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Feb 21 2010 09:38am
Quote (AcedraC @ 21 Feb 2010 16:32)
hej, toto mi leze nenormalne na nervy to vyhovaranie sa, ze mali smolu a Cesi dali stastny gol ,
smola je ked trafis 10x do tycky a stastny gol je odrazeny od mantinelu do brankarovej masky a po chrbte sa mu skotula do brany, a nie Eliasov vedomy tec
a keby sme boli o tolko lepsi tak dame 5 golov a vyhrame 5:3  :)
ale od Rusov fasnete :) aj ked Vam to neprajem odkedy nehraje Vyborny :)


si povime po zapase proti rusku..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Feb 21 2010 10:56am
Quote (hero_cz @ 21 Feb 2010 17:38)
si povime po zapase proti rusku..


to jo :)
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 21 2010 05:00pm
Quote (hero_cz @ 21 Feb 2010 16:38)
si povime po zapase proti rusku..


No tak si to povíme, Rusové nás přebruslili, hlavně v druhé třetině. Naši se sice snažili, ale nebylo to úplně ono.
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Feb 21 2010 05:09pm
Quote (MrReaper @ 22 Feb 2010 00:00)
No tak si to povíme, Rusové nás přebruslili, hlavně v druhé třetině. Naši se sice snažili, ale nebylo to úplně ono.


skoda..
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Feb 24 2010 12:48pm
Logicky od spoda....
To jsou dneska lidi, to bych se posral...Tenhle by zasloužil zabít každou minutu....

Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2010 01:02pm
Nejlespi je:
Nejsem takovej primitiv
aloe kolikrat to tak vipada
:D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1289290291292293314Next
Add Reply New Topic New Poll