Quote (Runn3r @ Thu, 30 Jul 2009, 16:59)
Budes mit odrostleho bulika ?? tak to gl

Radeji si kup mrnouse at si na tebe zvykne

Vsak pockej ka prijde Ubu ten tu hned neco napise doufam

jsem s nim byl na veterine a je prej rok až dva starej tak snad mě nekdy nesežere, původní majitel měl alzheimera nebo jak se to píše, tak si ho od něj vzala známá a od tý ho mam já,
tak uvidíme snad mu nerupne v palici a neukousne mi ruku -.- zatim je v pohode
