d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky > Ukazte Svuj Ksicht #2
Prev1282930313248Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Aug 4 2009 06:02am
Quote (Kebs @ Mon, 3 Aug 2009, 19:09)
http://www.hapalaci.cz/foto/37/95.jpg

nic moc ale stahovat do počítače z foťáku a potom je ještě vkládat na net nebudu tak využiju fotky z hapaláců





ten prvni vypada jako skritek :D
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 4 2009 06:19am
Quote (undead_lord @ Tue, 4 Aug 2009, 13:02)
http://www.hapalaci.cz/foto/37/78.jpg


ten prvni vypada jako skritek :D


UKAZ FOTKU TY A PAK SE BUDEME SMAT MY
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 5 2009 03:20am
Quote (Runn3r @ Thu, 30 Jul 2009, 16:59)
Budes mit odrostleho bulika ?? tak to gl :) Radeji si kup mrnouse at si na tebe zvykne ;) Vsak pockej ka prijde Ubu ten tu hned neco napise doufam :)


jsem s nim byl na veterine a je prej rok až dva starej tak snad mě nekdy nesežere, původní majitel měl alzheimera nebo jak se to píše, tak si ho od něj vzala známá a od tý ho mam já,
tak uvidíme snad mu nerupne v palici a neukousne mi ruku -.- zatim je v pohode :)
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 5 2009 03:35am
Quote (Log_in @ Wed, Aug 5 2009, 10:20am)
jsem s nim byl na veterine a je prej rok až dva starej tak snad mě nekdy nesežere, původní majitel měl alzheimera nebo jak se to píše, tak si ho od něj vzala známá a od tý ho mam já,
tak uvidíme snad mu nerupne v palici a neukousne mi ruku -.- zatim je v pohode :)


xD

chudák pes musí bejt u tebe a poslouchat hip hop
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 5 2009 04:06am
Quote (Kebs @ Wed, 5 Aug 2009, 10:35)
xD

chudák pes musí bejt u tebe a poslouchat hip hop


si byl na plastice?
že na tý fotce vypadáš uplně jinak jak na tý kterou ses tu chlubil naposled -.-
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 5 2009 04:12am
Quote (Log_in @ Wed, 5 Aug 2009, 11:06)
si byl na plastice?
že na tý fotce vypadáš uplně jinak jak na tý kterou ses tu chlubil naposled -.-


ja ani jednu fotku jeho nevidel :(
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 5 2009 04:24am
Quote (Log_in @ Wed, Aug 5 2009, 11:06am)
si byl na plastice?
že na tý fotce vypadáš uplně jinak jak na tý kterou ses tu chlubil naposled -.-


jak vypadala ta předtím??? myslím že to byla ta ségra ne?? omg
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 5 2009 04:34am
Quote (Kebs @ Wed, 5 Aug 2009, 11:24)
jak vypadala ta předtím??? myslím že to byla ta ségra ne?? omg


ty ams jen bratra
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 5 2009 04:38am
Quote (hero_cz @ Wed, Aug 5 2009, 11:34am)
ty ams jen bratra


bohužel matka je trochu záletová mám bráchů víc a jednu sestřičku... :hug: a tebe Hýrou
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 5 2009 04:58am
Quote (Kebs @ Wed, 5 Aug 2009, 11:38)
bohužel matka je trochu záletová mám bráchů víc a jednu sestřičku...  :hug: a tebe Hýrou


fuj nejsem teplous ..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1282930313248Next
Add Reply New Topic New Poll