Quote (trivis)
tady nejde o to sli me nekdo zna( jako ze tech lidi je dost a v tom dobrym smylsu ),ale o to ze topic zni kdo je nej pvper@ cz/vk,a k tomu nepotrebuju aby to nekdo potvrdil.
lol, ty ses takovej vul... jestli teda neptorebujes zadny potvrzeni, tak oznamuju, ze jsem nejlepsi PVP a tebe bych si zvladal davat 24/7 a muzes si pozvat klidne i vsechny co si o tobe mysleji, ze ses dobrej, tipuju, ze tam budes asi jen s foxem
Quote (Lua @ Tue, 5 Aug 2008, 14:06)
travis pomáhá dělat d3 aby jim odsouhlasil jestli je to stránce pvp tak nebo onak
hodne dobry
This post was edited by pugacov on Aug 5 2008 08:09am